Головна » Присуджено Міжнародну премію «За відродження культурних контактів і духовне зближення народів»

Присуджено Міжнародну премію «За відродження культурних контактів і духовне зближення народів»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» повідомляє про прийняття Вищою Академічною Радою програми рішення про присудження Міжнародної премії «За відродження культурних контактів і духовне зближення народів» за 2019 рік популярній італійській поп-групі – «Ricchi e Poveri». Премію буде вручено під час проведення 24-ї Урочистої церемонії вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ – 2019», яка відбудеться 21 березня 2020 року.

«Ricchi e Poveri» – популярний італійський поп-гурт. Спочатку був квартетом, в 1981 році перетворилася в тріо, а в травні 2016 року став дуетом.

На сьогодні склад гурту: Анджела Брамбаті, Анджело Сотджу.

Музична кар’єра колективу почалася в Генуї в 1968 році, коли він взяв участь у фестивалі «Cantagiro» з піснею «L’Ultimo Amore» ( «Остання любов»).

Починаючи з 1970 року, група брала участь у фестивалі Сан-Ремо з піснями «La prima cosa bella», «Che sarà», «Un diadema di ciliege», «Dolce frutto», «Un disco per l’estate», «Povera bimba» і «Due storie dei musicanti».

У 1978 році Ricchi e Poveri представляли Італію на конкурсі «Євробачення» з піснею Даріо Фаріни «Questo amore» («Це любов»), де зайняли 12-е місце.

Музиканти випустили хіт Mamma Maria, який приніс всесвітню любов і впізнаваність. Рік Mamma Maria займала топові позиції музичних хіт-парадів Італії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Нідерландів та Бельгії і була переведена на п’ять мов світу. А однойменний альбом розлетівся тиражем в 6 мільйонів примірників.

У 1980 році вони востаннє, як квартет, видають альбом «La stagione dell’amore» і через кілька місяців після випуску цього диска, починають літній турне, організоване «Радіо Монте Карло», з виступами на всіх площах Італії.

У 1981 році в Сан-Ремо “Ricchi e Poveri» виступили з піснею «Sarà perché ti amo», яка 10 тижнів протрималася на першому місці в хіт-параді Італії, за підсумками року посіла 6-е місце, випередивши всі пісні фестивалю. Пісня стала також супер-хітом і в Європі. У цей період група отримує численні премії та нагороди: в 1981 році «За кращу групу року», золотий диск за пісню «Sarà perché ti amo», а також золоту табличку RAI 5, вигравши два випуски поспіль в програмі на цьому каналі. У 1985 році «Ricchi e Poveri» перемагає на фестивалі Сан-Ремо з піснею «Se m’innamoro» («Якщо я закохаюся»). До перемоги на фестивалі додається премія Medien, вручена за велику кількість проданих дисків у Франції. Влітку 1986 року проходять перші гастролі в Радянському Союзі включають 44 концерту, які збирають 780 тис. глядачів, 21 листопада 1986 року Центральне телебачення показало телеверсію концерту.

У 1994-2008 роках група проводить численні гастролі по Італії, Франції, Німеччини, Бельгії, Молдови, Грузії, Литві, Австралії, Албанії, Словенії, Угорщини, Канаді та США.

Група Ricchi e Poveri – визнані лідери італійської хвилі з виробництва хітів. Після перемог на кількох фестивалях в Сан-Ремо, пісні “Se m’innamoro”, “Made in Italy”, “M’innamoro di te”, “Che sarà”, “Acapulco” стали співати на всіх континентах, група заробила не один мільйон, продавши двадцять мільйонів примірників платівок і випустивши сорок альбомів.