Головна » Присуджено Міжнародну премію «За відродження культурних контактів і духовне зближення народів»

Присуджено Міжнародну премію «За відродження культурних контактів і духовне зближення народів»

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» повідомляє про прийняття Вищою Академічною Радою програми рішення про присудження Міжнародної премії «За відродження культурних контактів і духовне зближення народів» за 2019 рік популярній італійській поп-групі – «Ricchi e Poveri». Премію буде вручено під час проведення 24-ї Урочистої церемонії вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ – 2019», яка відбудеться 21 березня 2020 року.

«Ricchi e Poveri» – популярний італійський поп-гурт. Спочатку був квартетом, в 1981 році перетворилася в тріо, а в травні 2016 року став дуетом.

На сьогодні склад гурту: Анджела Брамбаті, Анджело Сотджу.

Музична кар’єра колективу почалася в Генуї в 1968 році, коли він взяв участь у фестивалі «Cantagiro» з піснею «L’Ultimo Amore» ( «Остання любов»).

Починаючи з 1970 року, група брала участь у фестивалі Сан-Ремо з піснями «La prima cosa bella», «Che sarà», «Un diadema di ciliege», «Dolce frutto», «Un disco per l’estate», «Povera bimba» і «Due storie dei musicanti».

У 1978 році Ricchi e Poveri представляли Італію на конкурсі «Євробачення» з піснею Даріо Фаріни «Questo amore» («Це любов»), де зайняли 12-е місце.

Музиканти випустили хіт Mamma Maria, який приніс всесвітню любов і впізнаваність. Рік Mamma Maria займала топові позиції музичних хіт-парадів Італії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Нідерландів та Бельгії і була переведена на п’ять мов світу. А однойменний альбом розлетівся тиражем в 6 мільйонів примірників.

У 1980 році вони востаннє, як квартет, видають альбом «La stagione dell’amore» і через кілька місяців після випуску цього диска, починають літній турне, організоване «Радіо Монте Карло», з виступами на всіх площах Італії.

У 1981 році в Сан-Ремо “Ricchi e Poveri» виступили з піснею «Sarà perché ti amo», яка 10 тижнів протрималася на першому місці в хіт-параді Італії, за підсумками року посіла 6-е місце, випередивши всі пісні фестивалю. Пісня стала також супер-хітом і в Європі. У цей період група отримує численні премії та нагороди: в 1981 році «За кращу групу року», золотий диск за пісню «Sarà perché ti amo», а також золоту табличку RAI 5, вигравши два випуски поспіль в програмі на цьому каналі. У 1985 році «Ricchi e Poveri» перемагає на фестивалі Сан-Ремо з піснею «Se m’innamoro» («Якщо я закохаюся»). До перемоги на фестивалі додається премія Medien, вручена за велику кількість проданих дисків у Франції. Влітку 1986 року проходять перші гастролі в Радянському Союзі включають 44 концерту, які збирають 780 тис. глядачів, 21 листопада 1986 року Центральне телебачення показало телеверсію концерту.

У 1994-2008 роках група проводить численні гастролі по Італії, Франції, Німеччини, Бельгії, Молдови, Грузії, Литві, Австралії, Албанії, Словенії, Угорщини, Канаді та США.

Група Ricchi e Poveri – визнані лідери італійської хвилі з виробництва хітів. Після перемог на кількох фестивалях в Сан-Ремо, пісні “Se m’innamoro”, “Made in Italy”, “M’innamoro di te”, “Che sarà”, “Acapulco” стали співати на всіх континентах, група заробила не один мільйон, продавши двадцять мільйонів примірників платівок і випустивши сорок альбомів.