Головна » Про проект

Про проект

Від набуття Україною незалежності йде невпинний пошук найбільш оптимального алгоритму вирішення історичного завдання – побудови успішної, демократичної, цивілізованої держави.

Цим займається багато суспільних інститутів – від академічних, наукових до громадських, культурних і навіть розважальних. І кожен вносить свою частку у досягнення мети.

Чималий вплив на позитивний розвиток суспільного життя має загальнонаціональна програма «Людина року». Започаткована на п’ятому році незалежності України, вона і зараз, 25 років по тому, залишається затребуваною суспільством. Тому що базується на одвічних гуманістичних цінностях – утвердження національної гідності, глибокої поваги до Людини-творця, будівничого, патріота.

Підносячи на найвищий щабель національного визнання кращих з поміж достойніших, стверджуючи світові невичерпність інтелектуального, творчого потенціалу України, «Людина року» заслужено і закономірно стала важливою подією в суспільному житті нації. Подією, якою захоплюються, про яку сперечаються, але яка нікого, незалежно від оцінок, не залишає байдужим. І це – найголовніше.

Започаткована на п’ятому році незалежності України, вона і зараз, 25 років по тому, залишається затребуваною суспільством…

З кожним новим етапом розвитку загальнонаціонального проекту – програми «Людина року», до плеяди її лауреатів додаються нові славетні імена – тих, хто творить новітню історію України, працює на її позитивний імідж і авторитет у міжнародному співтоваристві.

Для декого лауреатство програми стає вагомим підтвердженням вже сталого визнання, для інших – початком нового етапу кар’єрного сходження.

Досить згадати імена одноосібних фаворитів національних рейтингів – політичних, економічних, гуманітарних, спортивних.
Та небагатьом відомо, що за вишукано-динамічним й витончено-захоплюючим дійством, яке щовесни відбувається на головній сцені країни, стоїть наполеглива й невтомна праця великої команди професіоналів та спеціалістів з різних галузей людської діяльності.

«Людина року» залишається недосяжною в своїй непередбачуваності, адже вона ніколи не стоїть на місці. І справа не тільки в тому факті, що втриматись на вершині значно важче, ніж її досягти. Україна стрімко розвивається, міняючись на наших очах, разом з нами. Тож закономірно, що радикально змінюється і загальнонаціональна програма «Людина року», яка не просто фіксує і відстежує процеси, що відбуваються в суспільстві, а має й певний вплив на їх позитивний розвиток.

А незмінне гасло програми:

about_11буде завжди закликати іди вперед, долаючи усі перешкоди.