Головна » Присуджено Міжнародну премію в галузі культури та мистецтва

Присуджено Міжнародну премію в галузі культури та мистецтва

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» повідомляє про прийняття Вищою Академічною Радою програми рішення про присудження щорічної Міжнародної премії в галузі культури та мистецтва за 2017 рік популярним естрадним співачкам (США) – Сестрам РОУЗ. Премію буде вручено під час проведення 22-ї Урочистої церемонії вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ – 2017», яка відбудеться 24 березня 2018 року.

 

Елла і Діна – близнюки, народилися в Києві. Дітьми вони переїхали в США з батьками. В Америці вони створили музичну групу «Double Delight» – «Подвійне задоволення». Перший успіх прийшов в цій групі, з якою вони гастролювали по Америці. Дует став популярним серед російського населення Америки.

1984 р. – сестри озвучили і знялися у фільмі «Moscow on the Hudson» («Москва на Гудзоні»). В цьому ж році почали працювати у відомому нічному клубі «Національ» в Нью-Йорку. У 1986 році випустили перший альбом «Атлантік Сіті». Через 6 років наступний альбом під назвою «Як там, в Росії», написаний популярним композитором Ігорем Крутим і Ігорем Ніколаєвим. Цей альбом відкрив дорогу сестрам в Росію на найвідоміші концертні майданчики.

1991 г. – сестри Роуз беруть участь в «Пісні року». Вони з’явилися у відомих шоу «Звукова доріжка», «Ранкова пошта», «Ширше коло».

1993 г. – перший відеокліп «Весільні квіти» і фінал «Пісня року».

1996 г. – два кліпи: «Бродяга» і «Ангел мій» і фінал «Пісня року» в Кремлі.

1996 г. – випуск нового альбому «Бродяга» і кліп «Білий голуб».

1997 року – новий альбом «Ти – це я» (композитор І. Крутой).

1998 г. – концерти в Москві, пісня року в «радіо Сіті мюзик-хол» Нью-Йорк.

2006 – альбом з композитором Brendon Stoun. Гастролі по Америці, Канаді.

Їх творчість затребуване і популярно в США і Канаді. Основний акцент у творчості сестер Роуз – іномовна естрада.