Головна » Відбулася підсумкова прес-конференція програми «Людина року - 2011»

Відбулася підсумкова прес-конференція програми «Людина року – 2011»

17 січня 2012 р. о 14.00 в приміщенні інформаційної агенції «УНІАН»  відбулася підсумкова прес-конференція Генеральної дирекції  Програми «Людина  року»  з приводу оголошення національних лауреатів шістнадцятої загальнонаціональної програми «Людина року–2011» та володарів  міжнародних та спеціальних премій.

[!img_small_0_l] [!img_small_5_l] [!img_small_2_l]

У прес-конференції прийняли  участь Генеральний директор програми «Людина року» Аркадій Райцин, Члени Вищої Академічної Ради Програми «Людина  року», зокрема відомий політолог, публіцист та письменник, Радник Президента України Дмитро Видрін, Надзвичайний та Повноважний Посол України Михайло Резник, Народний артист України, ректор Київського інституту музики ім. Р.Глієра Олександр Злотник.

Також, у прес-конференції прийняв участь член Правління Піреус Банку в Україні Дмитро Мусієнко.
Нагадаємо, що Піреус Банк є Головним спонсором програми «Людина року – 2011».

[!img_small_7_l] [!img_small_8_l] [!img_small_9_l]

Під час прес-конференції її учасниками був детально прокоментований перелік лауреатів національних номінацій загальнонаціональної програми «Людина року», мотивація щодо рішення Членів Вищої Академічної Ради про присудження Міжнародних та Спеціальних премій за 2011 рік, а також відповіді на чисельні запитання присутніх журналістів.

У свою чергу член Правління Піреус Банку в Україні Дмитро Мусієнко відзначив: «Для нас є дуже важливими партнерські стосунки з бізнес-клієнтами, тому ми вирішили підтримати Програму «Людина року», спрямовану на стимулювання, заохочення та визнання людей і компаній, які вносять в економіку країни найбільший внесок, які по суті є її локомотивами. У цьому сенсі Програма «Людина року» є унікальною, тому ми обрали її у якості кращого способу підвищити впізнаваність бренду нашого банку, який у 2012 році продовжить фінансування кращих бізнес-проектів, що реалізуються в Україні».

В прес-конференції прийняли участь більш ніж 50 журналістів та кореспондентів, які представляють загальнодержавні та регіональні засоби масової інформації. 

[!img_small_4_l] [!img_small_1_l] [!img_small_6_l]

 

[!img_small_10_l] [!img_small_11_l] [!img_small_12_l]

 

[!img_small_13_l] [!img_small_14_l] [!img_small_15_l]