Головна » Відбулася підсумкова прес-конференція програми «Людина року - 2012»

Відбулася підсумкова прес-конференція програми «Людина року – 2012»

16 січня 2013 р. о 15.00 в приміщенні інформаційної агенції «ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА»  відбулася підсумкова прес-конференція Генеральної дирекції  Програми «Людина  року»  з приводу оголошення лауреатів сімнадцятої загальнонаціональної програми «Людина року–2012» та володарів  міжнародних та спеціальних премій.

[!img_small_0_l] [!img_small_1_l] [!img_small_2_l]

У прес-конференції прийняли  участь Генеральний директор програми «Людина року» Аркадій Райцин, Члени Вищої Академічної Ради Програми «Людина  року», зокрема відомий політолог, публіцист та письменник, Радник Президента України Дмитро Видрін, Надзвичайний та Повноважний Посол України Михайло Резник, Народний артист України, ректор Київського інституту музики ім. Р.Глієра Олександр Злотник, Народний артист України, поет і продюсер Юрій Рибчинський.

[!img_small_3_l] [!img_small_4_l] [!img_small_5_l]

Під час прес-конференції її учасниками був детально прокоментований перелік лауреатів національних номінацій загальнонаціональної програми «Людина року», мотивація щодо рішення Членів Вищої Академічної Ради про присудження Міжнародних та Спеціальних премій за 2012 рік, а також відповіді на чисельні запитання присутніх журналістів.

В прес-конференції прийняли участь більш ніж 50 журналістів та кореспондентів, які представляють загальнодержавні та регіональні засоби масової інформації.

З переліком лауреатів та володарів міжнародних і спеціальних премій сімнадцятої загальнонаціональної програми "Людина Року-2012" можна ознайомитись з прес-релізу.
  

[!img_small_6_l] [!img_small_7_l] [!img_small_8_l]

 

[!img_small_9_l] [!img_small_10_l] [!img_small_11_l]

 

[!img_small_12_l] [!img_small_13_l] [!img_small_14_l]