Головна » Визначені всі національні лауреати Загальнонаціональної програми «Людина року - 2013»

Визначені всі національні лауреати Загальнонаціональної програми «Людина року – 2013»

15 січня 2014 р. о 14.00 в приміщенні інформаційної агенції «УНІАН»  відбулася підсумкова прес-конференція Генеральної дирекції  Програми «Людина  року»  з приводу оголошення лауреатів вісімнадцятої загальнонаціональної програми «Людина року–2013» та володарів  міжнародних та спеціальних премій.

[!img_small_0_l] [!img_small_1_l] [!img_small_2_l]

У прес-конференції прийняли  участь Генеральний директор програми «Людина року» Аркадій Райцин, Члени Вищої Академічної Ради Програми «Людина  року», зокрема відомий політолог, публіцист та письменник, Радник Президента України Дмитро Видрін, Надзвичайний та Повноважний Посол України Михайло Резник, Надзвичайний та Повноважний Посол України Валерій Цибух.

[!img_small_3_l] [!img_small_4_l] [!img_small_5_l]

Під час прес-конференції її учасниками був детально прокоментований перелік лауреатів національних номінацій загальнонаціональної програми «Людина року», мотивація щодо рішення Членів Вищої Академічної Ради про присудження Міжнародних та Спеціальних премій за 2013 рік, а також відповіді на чисельні запитання присутніх журналістів.

З переліком лауреатів та володарів міжнародних і спеціальних премій вісімнадцятої загальнонаціональної програми "Людина Року-2013" можна ознайомитись з прес-релізу.
  

[!img_small_6_l] [!img_small_7_l] [!img_small_8_l]

 

[!img_small_9_l] [!img_small_10_l] [!img_small_11_l]