Головна » Присуджено Міжнародну премію в галузі дипломатії

Присуджено Міжнародну премію в галузі дипломатії

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» повідомляє про прийняття Вищою Академічною Радою програми рішення про присудження щорічної Міжнародної премії в галузі дипломатії за 2017 рік Надзвичайному і Повноважному Послу республіки Корея в Україні Лі Янг Гу. Премію буде вручено під час проведення 22-ї Урочистої церемонії вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ – 2017», яка відбудеться 24 березня 2018 року.

Лі Янг Гу Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні з березня 2016.

Свою дипломатичну кар’єру він будував в якості Другого та Першого секретаря Посольства Республіки Корея в  Російській Федерації, Консула Республіки Корея у м. Лос-Анджелес, Радника Посольства Республіки Корея у Франції, Генерального консула Посольства Республіки Корея у Казахстані. Був директором управління інформаційного забезпечення Департаменту планування та управління Міністерства закордонних справ та торгівлі Республіки Корея (MOFAT), Директором Департаменту країн СНД та РФ Бюро з європейських питань MOFAT, Заступником директора з закордонних справ та політики безпеки у Апараті Прем’єр-міністра.

За безпосереднього сприяння пана Посла активно розвивається співпраця між Україною та Республікою Корея в галузі  економіки, наукового та технічного співробітництва,  освіти,  культури та спорту, в збереженні історичної спадщини. 

З червня 2016р. по липень 2017 р. організовано 5 економічних форумів співробітництва Україна – Республіка Корея у Києві та Сеулі. У жовтні 2016р. – Міжурядова комісія з питань торгівлі та економічного співробітництва України та Республіки Корея за участі Заступника Міністра закордонних справ Республіки Корея. Відкрито Корейський освітній центр в Україні. У червні 2017р. пройшов Форум лідерів Кореї та України та Міжурядова комісія з питань наукового та технічного співробітництва. Організовано офіційні візити близько 20 делегацій корейських представників сфери бізнесу, науки, уряду, медіа, культури. Розроблено «Генерального плану економічного співробітництва Україна-Республіка Корея». Безпосереднє сприяння в організації офіційних візитів до Кореї: Депутатської групи міжпарламентських зв’язків України з Республікою Корея, Міністра освіти та науки України, Міністра інфраструктури України, Заступника міністра сільського господарства та продовольства України, Голови Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення та ін.

У липні 2017р. пройшов «Велокараван дружби Україна-Корея» по Україні за участі корейських зірок альпінізму, концерт «Україна, як Корея» за участі корейських зірок поп-культури, низка заходів, присвячених 80-тій річниці депортації корейської діаспори (семінар, фестиваль «Кореяда», фото виставки) та ряд заходів, присвячених 25-тій річниці встановлення дипломатичних відносин України та Республіки Корея – Фестивалі традиційної та поп-культури Кореї, концерти корейських традиційних видів мистецтва, виставки, Кубок Посла по тхеквондо.