Головна » Вітаємо Леоніда Кравчука з Днем народження!

Вітаємо Леоніда Кравчука з Днем народження!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Дорогий Леоніде Макаровичу!
Немає нічого зворушливішого і приємнішого, ніж привітання з Днем народження людину, яку українці, попри всі формальності, вважають своїм Президентом. Бо Ви, очоливши країну на першому вкрай складному і бурхливому етапі її демократичних перетворень, переконливо довели, що владі можна довіряти, що влада по-справжньому опікується своїми громадянами і побудовою дійсно незалежної держави. Тож і залишаєтесь першим, справді народним Президентом незалежної країни. Навіки!
Та, очевидно, спокій і спочивання на заслужених лаврах, це не для Вас. Ваша природна і, на перший погляд, така проста мудрість, Ваш величезний державницький, політичний, життєвий досвід, нарешті, Ваша невимовно-природна людяність і в цей, надто складний для нас час, гідно слугують народу України.
Зичимо Вам, дорогий Леоніде Макаровичу, ще багато років щасливого, плідного життя. І нехай довіра до Вас, щира любов мільйонів українців дає Вам наснагу і енергію для творення добрих справ!

IMG_3364

IMG_7997

YAG_7380