Головна » Пам'яті Володимира Балкашинова

Пам’яті Володимира Балкашинова

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» з сумом і скорботою сповіщає, що 15 листопада 2020 року у розквіті сил та творчої енергії пішов з життя заслужений діяч мистецтв України, відомий та популярний кіно- та театральний режисер Володимир Балкашинов.

Володимир Балкашинов вніс видатний вклад у становлення та розвиток загальнонаціональної програми «Людина року».

Протягом 1996-2006 років він був головним режисером-постановником масштабних урочистих церемоній вручення премії «Людина року». За його безпосередньою участю та під його керівництвом в середині 1990-х років був вперше розроблений і блискуче втілений в режисерсько-постановчу практику формат нового театралізованого дійства, пов’язаного з публічним вшануванням непересічних особистостей України та багатьох країн світу. Завдяки таланту та сміливим новаторським рішенням професіонала найвищого гатунку, церемонія стала унікальним явищем у суспільному та творчому житті України зі своєю неординарною драматургією, яскравою сценографією, завжди супроводжувалась високотехнологічними постановчими світловими і аудіовізуальними ефектами.

Володимиром Балкашиновим були створені десятки популярних художніх кінофільмів та телевізійних серіалів. Під його талановитим режисерським керівництвом здійснювалися постановки численних популярних фестивалів і конкурсів. Його кінематографічні та телевізійні проекти отримували численні призи та нагороди на престижних кінематографічних та телевізійних фестивалях та конкурсах.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким Володимира Балкашинова, а також багатьом його колегам та шанувальникам його неординарного таланту.

Світла пам’ять про Володимира Балкашинова назавжди залишиться в наших серцях.

DSC_42381  DSC_40331