Головна » «ЛЮДИНА РОКУ» - дев’ятнадцята віха на шляху єднання

«ЛЮДИНА РОКУ» – дев’ятнадцята віха на шляху єднання

Сьогодні немає в Україні людини, яка б не бажала миру, стабільності та єдності своїй Вітчизні. Надто серйозними виявилися виклики українському суспільству, надто близько ми підійшли до загрозливої межі.

В цій, вкрай складній для Вкраїни ситуації, кожен з нас, без сумніву, проходить іспит на громадянську зрілість, патріотизм і здібність слухати і розуміти один одного.

Так, ми різні, і не варто «причісувати» нас під один гребінець. Адже саме таке різноманіття – духовне, культурне, історичне, повнить енергію творення, зміцнення державності і відчуття «єдиної родини».

І саме це ось вже майже два десятиріччя переконливо демонструє загальнонаціональна програма «ЛЮДИНА РОКУ», у базові принципи якої з самого початку були закладені ідеї національної єдності і національної гідності.

Ні в якому разі не претендуючи на такий собі зразок, а тим більше – еталон, слід все ж відзначити, що накопичений програмою досвід реалізації однієї з найважливіших для нашого суспільства ідеї – об'єднавчої, цілком міг би стати в нагоді у нинішніх реаліях.

Адже навіть те, що сотні і сотні наших експертів, які представляють різні регіони країни, різні політичні течії та віросповідання, у своїх експертних оцінках і виборі найдостойніших з достойних керуються не місцем проживання домінанта чи його політичними поглядами, а виключно тим наскільки вагомим є його внесок в розбудову цивілізованої української держави – це вже і є частиною об'єднавчої місії «ЛЮДИНИ РОКУ».

І справжнім торжеством єднання стають церемонії нагородження лауреатів і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ», коли добра і світла енергія доброзичливості і визнання багатьох людей зливається в єдиний могутній імпульс.

Сьогодні, проголошуючи про початок дев'ятнадцятого етапу загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», ми шлемо українському суспільству чіткий посил: «ЛЮДИНА РОКУ» – світоч єднання. І впевнені, що він буде почутий. Адже навіть нумерологічна сутність числа «XIX» – це енергія, спрямована на посилення людського духу, на духовне просвітлення. Що цілком співзвучно з базовими тезисами програми, яка протягом майже двох десятиліть сповідує загальнолюдські цінності, гуманістичні ідеї і  популяризує кращі досягнення співвітчизників. А це, беззаперечно, сприяє зміцненню відчуття національної гідності, як платформи для єднання українського народу.