Головна » «ЛЮДИНА РОКУ – 2015» - 20 років з Україною

«ЛЮДИНА РОКУ – 2015» – 20 років з Україною

26 березня у Національному палаці мистецтв «Україна» відбулася двадцята ювілейна церемонія вшанування переможців загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ – 2015» і володарів міжнародних і спеціальних премій програми.

Це звеличення Людини і людяності, гуманістичних ідеалів і непідробного патріотизму, звеличення тих, хто достойний найвищого суспільного визнання.

Ювілейна церемонія, яка знову підтвердила високий загальнонаціональний статус програми «ЛЮДИНА РОКУ» і її затребуваність українським суспільством, постала яскравим полотном, сплетеним з безлічі яскравих і вражаючих моментів: тріумфального сходження на Олімп визнання володарів престижного титулу «ЛЮДИНА РОКУ», міжнародних і спеціальних премій, надзвичайно зворушливого епізоду пам’яті, присвяченого тим членам Вищої Академічної Ради програми, які передчасно пішли з життя, блискучої майстерності вітчизняних і зарубіжних виконавців і суто ювілейних сюрпризів, в тому числі 20 цінних подарунків від відомих компаній і брендів.

Швидко плине час… Два десятиліття розвитку програми «ЛЮДИНА РОКУ» увібрали безліч подій, акумулювали потужну енергію тих, хто захищає і відстоює нашу цілісність і гідність, вписали сотні імен кращих з кращих наших співгромадян. Це, безумовне надбання програми і воно гідно слугує суспільству. Ювілейний рік для загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ»  буде, звичайно ж, особливим. Адже він – знакова віха, і вона свідчить про громадянську зрілість та суспільну значимість програми, яка невпинно і гідно здійснює свою головну місію – єднання!

Володарі міжнародних і спеціальних премій програми

Володарі титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2015» в національних номінаціях