Головна » 2016 » Міжнародні премії 2016 » Real estate project «New England»

Real estate project «New England»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

«Нова Англія» – це житловий комплекс закритого типу із власною повноцінною інфраструктурою, який розташувався у Голосіївському районі Києва.
Будинки у «Новій Англії» досить теплі, що дозволить економити на опаленні помешкань до 55%. Адже при будівництві використовується сучасна запатентована технологія виробництва стінових модулів яка має енергоефективну систему утеплення і перевищує українські норми енергозбереження і повністю відповідає європейським вимогам. У виробництві стінових модулів використовуються якісні та екологічно чисті матеріали европейського виробництва. Усі стінові модулі доставляються на будівельний майданчик з повним зовнішнім оздобленням та зі встановленими енергозберігаючими вікнами Rehau. «Нова Англія» є одним із небагатьох житлових комплексів, який може підтвердити свою енергоефективність незалежними дослідами Київського національного університету будівництва і архітектури.
У Лондоні «Нова Англія» отримала найвищу оцінку в категорії Best Residential Development Ukraine міжнародного конкурсу EUROPEAN PROPERTY AWARDS.