Головна » 22 грудня в Україні відзначається День працівників дипломатичної служби

22 грудня в Україні відзначається День працівників дипломатичної служби

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

22 грудня в Україні відзначається День працівників дипломатичної служби.

З нагоди святкування, Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» щиро вітає всіх працівників у день професійного свята!

Сьогодні українській дипломатичній службі виповнилося 100 років, але її коріння сягає далеко в глиб віків, зберігаючи у своїй пам’яті міжнародні династичні зв’язки Київської Русі, активну дипломатію доби Богдана Хмельницького.

Бажаємо працівникам дипломатичної служби в нелегкий для України час самовіддано забезпечувати зміцнення авторитету нашої держави у світі та вдало захищати інтереси громадян України в інших державах.

Шановні дипломати, дякуємо Вам за натхненну та самовіддану працю в інтересах усього українського суспільства на благо зростання міжнародного іміджу України та бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, наснаги і всіляких перемог.

Нехай ваша почесна місія завжди буде успішною!