Головна » Урочисті церемонії » Нагородні персони

Нагородні персони

…Гучні імена, яскраві особистості, щасливі і збентежені посмішки елегантних чоловіків і чарівних жінок у спалахах софітів…

Наразі, ми говоримо не про героїв урочистих церемоній нагороджень переможців загальнонаціональної програми «Людина року». Мова йде про їх святкових візаві зі складу нагородних пар, повноправних і шановних учасників урочистого дійства. Саме на них покладено почесну й відповідальну місію – першими оголосити на всю країну нове звитяжне ім’я, сказати власникові почесного звання перші, а тому – найважливіші слова вітання. Їх щира шанобливість, відверто теплі почуття до тих, кого вони називають переможцями, зливаючись з потужною емоційною енергетикою всіх учасників урочистої церемонії, створюють дійсно тріумфальну атмосферу.

Для цього замало мати поставлений голос і професійну публічну впевненість. Щоб на рівних звертатись до нації, на кілька нескінчених митей стати її речником – для цього самому треба бути непересічною особистістю.

Громадським герольдам урочистих церемоній загальнонаціональної програми «Людина року» доводиться долати майже космічної сили емоційне навантаження. За відвертими зізнаннями навіть тих, хто сходив раніше на зоряну сцену, щоб отримати золотаво-пломенисту нагороду, хвилювання було незрівнянно вищим саме під час передачі символічної естафети наступникам.

Здається, й традиційно змішаний склад геральдичних пар виглядає не просто сценарним засобом гармонійного врівноваження мужності й краси, а новочасним відгомоном прадавнього дуалізму інь-янь, як парної основи буття. Власне, й сама програма «Людина року», як кожна, зреалізована до стану самодостатності концепція, є системою символів і знаків, що сприймаються не розумом, а серцем. І кожен з них є щирим закликом до щастя й світла.