Головна » Про проект » Привітання Генерального Директора

Привітання Генерального Директора


Райцин Аркадій Емільович
Генеральний Директор
Біографія

Шановні друзі!

Зі щирою приємністю радий привітати Вас з відкриттям радикально оновленого, створеного на базі найновітніших комунікативних web-технологій, мультимедійного сайту загальнонаціональної програми «Людина року».

Це, як нам здається, найкращий й найщедріший подарунок нашим численним прихильникам, вірним друзям і симпатикам на честь старту нового сезону Програми «Людина Року».

Будемо щиро вітати усіх, кого зацікавить неординарний проект, що першим з’явився в Україні і нині займає чільне місце у суспільному житті і в інформаційному просторі нашої країни.

Двадцять три роки поспіль, напривесні, на кращих майданчиках України відбувається урочиста церемонія нагородження володарів титулу «Людина року» – сучасних лідерів, найдостойніших представників майже усіх галузей.

Це яскраве святкове дійство увінчує щорічну кропітку роботу генеральної дирекції Програми, чисельних експертів, членів Вищої Академічної Ради, творчої та режисерсько-постановчої команди – усіх причетних до зведення п’єдесталу національного визнання.

В цей день Україна вітає тих, хто долучився до життєдайного, невичерпного джерела Прометеєва вогню, і власним талантом та працею, знаннями і розумом отримує значимі перемоги в житті і професійно-суспільній діяльності.

Щороку їх славетна плеяда поповнюється новими іменами, а відтак, за визначенням, зростає самоповага і гідність нації, приходить чітке розуміння, які цінності і пріоритети являються дійсно справжніми і дійсно важливими.

На таких базових засадах і розвивається проект «Людина року». Адже без поваги до себе, свого близького, народу і краю, годі сподіватись, що хтось у світі матиме до нас шанобливе ставлення.

Тож шануємо і шануймося!

До цього вже 23 роки закликає загальнонаціональна програма «Людина року».

Ми представляємо до Вашої уваги і на Ваш розсуд спадщину Програми – від зародження проекту до двадцять третьої урочистої церемонії.

Ми впевнені, що кожного відвідувача сайту щось неодмінно зацікавить, а багато хто з Вас знайде чимало необхідної і корисної інформації.

Ставайте нашими добрими друзями і партнерами!

В добру путь по сторінкам web-сайту
загальнонаціональної програми «Людина року»!