Головна » Про проект » Привітання Генерального Директора

Привітання Генерального Директора

Райцин
Райцин Аркадій Емільович
Генеральний Директор
Біографія

Шановні друзі!

Вітаю вас на сайті загальнонаціональної програми «Людина року».

Раді всім, кого зацікавив неординарний проект, що першим з’явився в Україні і нині займає ведуче місце у суспільному житті і в інформаційному просторі нашої країни.

Двадцять п’ять років поспіль, навесні, на кращих майданчиках України відбувається урочиста церемонія нагородження володарів титулу «Людина року» – сучасних лідерів, найдостойніших представників майже усіх галузей.

Це яскраве святкове дійство увінчує щорічну кропітку роботу генеральної дирекції Програми, чисельних експертів, членів Вищої Академічної Ради, творчої та режисерсько-постановчої команди – усіх причетних до зведення п’єдесталу національного визнання.

В цей день Україна вітає тих, хто долучився до життєдайного, невичерпного джерела вогню Прометея і власним талантом та працею, знаннями і розумом отримує значущі перемоги в житті і професійно-суспільній діяльності.

Щороку їх славетна плеяда поповнюється новими іменами, а відтак, за визначенням, зростає самоповага і гідність нації, приходить чітке розуміння, які цінності і пріоритети являються дійсно справжніми і дійсно важливими.

На таких базових засадах і розвивається проект «Людина року». Адже без поваги до себе, свого близького, народу і краю, годі сподіватись, що хтось у світі матиме до нас шанобливе ставлення.

Тож шануємо і шануймося!

До цього вже 25 років закликає загальнонаціональна програма «Людина року».

Ми представляємо Вашій увазі і на Ваш розсуд спадщину Програми – від зародження проекту до двадцять п’ятої урочистої церемонії.

Ми впевнені, що кожного відвідувача сайту щось неодмінно зацікавить, а багато хто з Вас знайде чимало необхідної і корисної інформації.

Ставайте нашими добрими друзями і партнерами!

В добру путь по сторінкам web-сайту
загальнонаціональної програми «Людина року»!