Офер КЕРЦНЕР

Почесний Консул України в Єрусалимі, бізнесмен, інвестор.

 Офер Керцнер – один з найуспішніших ізраїльських бізнесменів, що працює в Україні в сфері нерухомості. Займається підприємницькою діяльністю на території України вже більше 18 років і являється власником девелоперської компанії City Capital Group. Зарекомендував себе як успішний бізнесмен, надійний партнер, новатор и підприємець.

Офер Керцнер – креативний інвестор, який володіє великим досвідом у побудові бізнесу і інфраструктури, але передусім, у взаємних партнерствах і конструктивних відносинах.

Серед його найуспішніших проектів: «Арт-завод Платформа», Business Park на Лівому березі Києва, ТЦ «Даринок», ексклюзивні вілли на Дніпрі, житловий комплекс в центрі міста, житловий проект біля Голосіївського парку, логістичний парк по дорозі в аеропорт, офісний центр «Поділ» і багато інших.

За свою більш ніж 30-річну кар’єру Офер Керцнер використовує міжнародне та мультикультурне бачення та здобув глибокі знання й досвід, а також унікальний погляд на перспективи міжнародних ринків і міжнародного підприємництва. Він вкладає багато часу, ресурсів й ентузіазму у популяризацію соціальних, культурних і національних ідей, розрахованих, в основному, на молодь, які допомагають скоротити фізичні та культурні розриви. Створений ним соціальний креативний проект «Арт-завод Платформа» – перший найбільший креативний кластер в Києві –  це територія розвитку творчості, fashion-індустрії, мистецтва та бізнесу. Тут створено майданчик для роботи провідних бізнес ініціатив, для виховання нового творчого і підприємливого покоління. «Арт-завод Платформа» забезпечує унікальне надихаюче середовище для IT стартапів, також тут реалізуються різноманітні освітні  проекти. Креативний простір «Арт-завод Платформа» всього за рік став культовим місцем столиці. Тут проходять фестивалі вуличної їжі, майстер-класи і концерти. На території створюється масштабний кластер зі сценою і коворкінгом під відкритим небом, лофт-баром та офісами з виходом на дах.  Це масштабний проект, що розкриває потенціал креативної економіки столиці.

Соціальна й дипломатична діяльність

  • На честь визнання його значного внеску в зміцнення багатогранних відносин між Україною та Ізраїлем був призначений Почесним Консулом України в Єрусалимі (2013 р.)
  • Член Міжнародної федерації нерухомості

  Ініціатор і організатор взаємних візитів ізраїльських та українських бізнесменів і політиків з метою розвитку торгівлі, комерції та дружніх зв’язків між двома країнами й народами.