Офер КЕРЦНЕР

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Почесний Консул України в Єрусалимі, бізнесмен, інвестор.

 Офер Керцнер – один з найуспішніших ізраїльських бізнесменів, що працює в Україні в сфері нерухомості. Займається підприємницькою діяльністю на території України вже більше 18 років і являється власником девелоперської компанії City Capital Group. Зарекомендував себе як успішний бізнесмен, надійний партнер, новатор и підприємець.

Офер Керцнер – креативний інвестор, який володіє великим досвідом у побудові бізнесу і інфраструктури, але передусім, у взаємних партнерствах і конструктивних відносинах.

Серед його найуспішніших проектів: «Арт-завод Платформа», Business Park на Лівому березі Києва, ТЦ «Даринок», ексклюзивні вілли на Дніпрі, житловий комплекс в центрі міста, житловий проект біля Голосіївського парку, логістичний парк по дорозі в аеропорт, офісний центр «Поділ» і багато інших.

За свою більш ніж 30-річну кар’єру Офер Керцнер використовує міжнародне та мультикультурне бачення та здобув глибокі знання й досвід, а також унікальний погляд на перспективи міжнародних ринків і міжнародного підприємництва. Він вкладає багато часу, ресурсів й ентузіазму у популяризацію соціальних, культурних і національних ідей, розрахованих, в основному, на молодь, які допомагають скоротити фізичні та культурні розриви. Створений ним соціальний креативний проект «Арт-завод Платформа» – перший найбільший креативний кластер в Києві –  це територія розвитку творчості, fashion-індустрії, мистецтва та бізнесу. Тут створено майданчик для роботи провідних бізнес ініціатив, для виховання нового творчого і підприємливого покоління. «Арт-завод Платформа» забезпечує унікальне надихаюче середовище для IT стартапів, також тут реалізуються різноманітні освітні  проекти. Креативний простір «Арт-завод Платформа» всього за рік став культовим місцем столиці. Тут проходять фестивалі вуличної їжі, майстер-класи і концерти. На території створюється масштабний кластер зі сценою і коворкінгом під відкритим небом, лофт-баром та офісами з виходом на дах.  Це масштабний проект, що розкриває потенціал креативної економіки столиці.

Соціальна й дипломатична діяльність

  • На честь визнання його значного внеску в зміцнення багатогранних відносин між Україною та Ізраїлем був призначений Почесним Консулом України в Єрусалимі (2013 р.)
  • Член Міжнародної федерації нерухомості

  Ініціатор і організатор взаємних візитів ізраїльських та українських бізнесменів і політиків з метою розвитку торгівлі, комерції та дружніх зв’язків між двома країнами й народами.