Головна » 2015 » Міжнародні премії 2015 » Клініка VALIКHNOVSKI MD

Клініка VALIКHNOVSKI MD

Клініка лікаря Валіхновського (Медичний центр Valikhnovski MD), заснована у 1998 році хірургом Ростиславом Валіхновським, мультипрофільна хірургічна клініка, головні напрямки діяльності якої – загальна, невідкладна, реконструктивна, пластична хірургія, хірургія травми, серцево-судинна і нейрохірургія для дорослих і дітей. На рахунку клініки більш ніж 7 000 операцій і більш ніж 140 000 пацієнтів. За роки успішної роботи клініка заслужила репутацію компанії, яка відповідає світовим стандартам якості і професіоналізму. Принципи роботи клініки – рішення найскладніших клінічних задач.

Засновник і керівник клініки Ростислав Валіхновський – видатний пластичний і реконструктивний хірург, з більш ніж 20-річним досвідом роботи, один з найкращих спеціалістів у своїй галузі, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ). Будучи спеціалістом екстра-класу, визнаним не лише в нашій країні, а й за її межами, він зміг об’єднати у ValikhnovskiMD команду висококваліфікованих професіоналів і справжніх майстрів своєї справи.

У Медичному центрі ValikhnovskiMD була втілена і удосконалена унікальна технологія, яка дозволяє за короткий час отримати всю скрінінгову інформацію про стан здоров’я людини: починаючи з клітинного рівня, закінчуючи органним і системним. Особливу затребуваність технологія експрес-скрінінгу людини знайшла в невідкладній хірургії і реанімації. Впроваджені у практику клініки авторські методики хірургічного лікування велетенських пухлин голови і шиї, методики лікування субтотальної рубцевої алопеції і наслідків субтотальних опікових деформацій тіла людини, інноваційні методики пересадки частин обличчя.

Проект скрінінгу здоров’я людини, розроблений в клініці Валіхновського, у 2009 році був визнаний компанією SAP кращим у СНД у сфері хмаринних технологій. Клініка лікаря Валіхновського входить у список десяти кращих медичних закладів України за версією «Інвест-газети», а також визнана лідером галузі за версією газети «Капітал». Ростислав Валіхновський займає лідируючу позицію серед українських лікарів за версією медичного порталу Doc.ua. Ростислав Валіхновський нагороджений Орденом Святого Георгія Побідоносця і Орденом Святого Феодосія Чернігівського.

Медичний центр ValikhnovskiMD з 2012 року було обрано у якості партнера і учасника популярних телевізійних проектів про красу і здоров’я –

«Поверніть мені красу» («1+1»), «Я соромлюсь свого тіла» («СТБ»), «Моє нове життя» («Україна»), «Говорить Україна» («Україна») и «Стосується кожного» («Інтер»).