Головна » 2015 » Міжнародні премії 2015 » Клініка VALIКHNOVSKI MD

Клініка VALIКHNOVSKI MD

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Клініка лікаря Валіхновського (Медичний центр Valikhnovski MD), заснована у 1998 році хірургом Ростиславом Валіхновським, мультипрофільна хірургічна клініка, головні напрямки діяльності якої – загальна, невідкладна, реконструктивна, пластична хірургія, хірургія травми, серцево-судинна і нейрохірургія для дорослих і дітей. На рахунку клініки більш ніж 7 000 операцій і більш ніж 140 000 пацієнтів. За роки успішної роботи клініка заслужила репутацію компанії, яка відповідає світовим стандартам якості і професіоналізму. Принципи роботи клініки – рішення найскладніших клінічних задач.

Засновник і керівник клініки Ростислав Валіхновський – видатний пластичний і реконструктивний хірург, з більш ніж 20-річним досвідом роботи, один з найкращих спеціалістів у своїй галузі, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ). Будучи спеціалістом екстра-класу, визнаним не лише в нашій країні, а й за її межами, він зміг об’єднати у ValikhnovskiMD команду висококваліфікованих професіоналів і справжніх майстрів своєї справи.

У Медичному центрі ValikhnovskiMD була втілена і удосконалена унікальна технологія, яка дозволяє за короткий час отримати всю скрінінгову інформацію про стан здоров’я людини: починаючи з клітинного рівня, закінчуючи органним і системним. Особливу затребуваність технологія експрес-скрінінгу людини знайшла в невідкладній хірургії і реанімації. Впроваджені у практику клініки авторські методики хірургічного лікування велетенських пухлин голови і шиї, методики лікування субтотальної рубцевої алопеції і наслідків субтотальних опікових деформацій тіла людини, інноваційні методики пересадки частин обличчя.

Проект скрінінгу здоров’я людини, розроблений в клініці Валіхновського, у 2009 році був визнаний компанією SAP кращим у СНД у сфері хмаринних технологій. Клініка лікаря Валіхновського входить у список десяти кращих медичних закладів України за версією «Інвест-газети», а також визнана лідером галузі за версією газети «Капітал». Ростислав Валіхновський займає лідируючу позицію серед українських лікарів за версією медичного порталу Doc.ua. Ростислав Валіхновський нагороджений Орденом Святого Георгія Побідоносця і Орденом Святого Феодосія Чернігівського.

Медичний центр ValikhnovskiMD з 2012 року було обрано у якості партнера і учасника популярних телевізійних проектів про красу і здоров’я –

«Поверніть мені красу» («1+1»), «Я соромлюсь свого тіла» («СТБ»), «Моє нове життя» («Україна»), «Говорить Україна» («Україна») и «Стосується кожного» («Інтер»).