Головна » Запрошуємо на прес-конференцію з нагоди оголошення результатів голосування програми “Людина року-2017”

Запрошуємо на прес-конференцію з нагоди оголошення результатів голосування програми “Людина року-2017”

16 січня 2018 р. о 14:00 в приміщенні інформаційної агенції «УКРІНФОРМ» (вул. Б.Хмельницького, 8/16)  відбудеться прес-конференція Генеральної дирекції Програми «ЛЮДИНА  РОКУ» з приводу оголошення остаточних результатів експертного визначення лауреатів 22-ї загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ–2017» та оголошення володарів  міжнародних та спеціальних премій.

Учасники: Аркадій Райцин – генеральний директор загальнонаціональної програми “Людина року”; Кінах Анатолій –  Голова Вищої Академічної Ради загальнонаціональної програми «Людина року», Президент Українського союзу промисловців і підприємців; Резнік Михайло – Надзвичайний та Повноважний посол України; Козирєв Павло – Голова асоціації малих міст України; Горянський Володимир – Народний артист України.

Під час прес-конференції Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» повідомить  засобам масової інформації підсумки експертного опитування за 2017 рік, та доведе до відома громадськості імена кращих представників української еліти, які за свої професійні досягнення у 2017 році визначені лауреатами  22-ї загальнонаціональної    програми    «ЛЮДИНА РОКУ – 2017»  у 18 професійних номінаціях. Програма передбачає присудження титулу «ЛЮДИНА РОКУ» найбільш видатним особистостям, які досягли значних успіхів у найважливіших для України сферах професійної і громадської діяльності.

Також під час прес-конференції буде оголошено імена володарів міжнародних та спеціальних премій присуджених за 2017 рік  Вищою Академічною Радою програми. Щорічно міжнародні та спеціальні премії присуджуються відомим політикам та суспільним діячам міжнародного масштабу, авторитетним дипломатам і меценатам, видатним представникам культури та мистецтва за їх любов до України, повагу до нашої історії і традицій, за їх внесок у розбудову нашої Держави.