Головна » Запрошуємо на прес-конференцію з нагоди оголошення результатів голосування програми "Людина року-2016"

Запрошуємо на прес-конференцію з нагоди оголошення результатів голосування програми “Людина року-2016”

17 січня 2017 р. о 14:00 в приміщенні інформаційної агенції «УКРІНФОРМ» (вул. Б.Хмельницького, 8/16)  відбудеться прес-конференція Генеральної дирекції Програми «ЛЮДИНА  РОКУ» з приводу оголошення остаточних результатів експертного визначення лауреатів 21-ї загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ–2016» та оголошення володарів  міжнародних та спеціальних премій.

Учасники: Аркадій Райцин – генеральний директор загальнонаціональної програми “Людина року”; Олександр Злотник – народний артист України, ректор Київського інституту музики ім.Р.Глієра, член Вищої Академічної Ради; Юрій Рибчинський – народний артист України, поет та продюсер, член Вищої Академічної Ради; Валерій Цибух – Надзвичайний і Повноважний посол України, член Вищої Академічної Ради; Михайло Резнік – Надзвичайний і Повноважний посол України, член Вищої Академічної Ради.

Під час прес-конференції Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» повідомить  засобам масової інформації підсумки експертного опитування за 2016 рік, та доведе до відома громадськості імена кращих представників української еліти, які за свої професійні досягнення у 2016 році визначені лауреатами  21-ї загальнонаціональної    програми    «ЛЮДИНА РОКУ – 2016»  у 19 професійних номінаціях. Програма передбачає присудження титулу «ЛЮДИНА РОКУ» найбільш видатним особистостям, які досягли значних успіхів у найважливіших для України сферах професійної і громадської діяльності.

Також під час прес-конференції буде оголошено імена володарів міжнародних та спеціальних премій присуджених за 2016 рік  Вищою Академічною Радою програми. Щорічно міжнародні та спеціальні премії присуджуються відомим політикам та суспільним діячам міжнародного масштабу, авторитетним дипломатам і меценатам, видатним представникам культури та мистецтва за їх любов до України, повагу до нашої історії і традицій, за їх внесок у розбудову нашої Держави.

https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/2153835-hto-otrimae-najvise-zvanna-ludina-roku.html  

     Генеральна дирекція Загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ»

Контактні телефони:  (044) 254-47-86, т/ф.(044) 254-47-85 info@ludinaroku.com.ua