Головна » Визначились перші претенденти на отримання титулу «Людина року - 2014»

Визначились перші претенденти на отримання титулу «Людина року – 2014»

   Дев'ятнадцять етапів, пройдених загальнонаціональною програмою «Людина року», – це шлях невпинного утвердження гуманістичних, духовних, патріотичних ідеалів, якими багата українська нація.

   Сьогодні ж, коли нашій країні випали настільки нелегкі випробування, програма «Людина року» з особливою відповідальністю виконує свою найважливішу місію – об'єднавчу. Ми переконані, що символ Програми – незгасимий вогонь Прометея – стане світочем для всіх, хто відстоює мир в Україні, її цілісність і єдність українського народу.

   Слідуючи своєму основному принципу – завжди бути відкритою і доступною, дирекція програми «Людина року» задовго до урочистої церемонії нагородження переможців представляє поточний рейтинг претендентів на титул «Людина року-2014».

   Сотні експертів Програми ретельно і об'єктивно знайомляться з діяльністю потенційних номінантів – представників практично всіх регіонів України, кращих у своїй сфері діяльності і чий особистий внесок у розвиток країни значний.

   Сьогодні ми публікуємо перші результати експертних висновків.

   Вашій увазі пропонуємо імена претендентів на здобуття титулу «Людина року-2014» в більшості національних номінацій станом на 14.11.2014.

 

УВАГА! Імена претендентів подаються в алфавітному порядку:

 

«Міський голова року»

1. ГРАНАТУРОВ Юрій – Міський голова м. Миколаїв

2. ГРУШКО Василь – Міський голова м. Хмільник

3. КОЗИР Руслан – Міський голова м. Трускавець

4. МАЗУР Василь  – Міський голова м. Бердичів

5. РЕЙНКАС Ігор – Міський голова м. Канів

6. САПОЖКО Ігор – Міський голова м. Бровари

7. СІМАШКЕВИЧ Михайло – Міський голова м. Кам’янець – Подільський

8. СОЛОМАХА Сергій – Міський голова м. Миргород

9. ТРУХАНОВ Геннадій – Міський голова м. Одеса

10.ФЕДОРУК Анатолій – Міський голова м. Буча

11.ФЕДОРЧУК Анатолій – Міський голова м. Бориспіль

12.ЦАПЮК Степан – Міський голова м. Олександрія

«Промисловець року»

             1.БОРИСЕНКО Андрій  – Генеральний директор ВАТ «Запорожжяобленерго»

             2.БУБЕН Олександр – Голова правління ВАТ «Прикарпаттяобленерго»

3. ІОРГАЧОВ Дмитро – Генеральний директор ВАТ «Одесакабель»

4.КАРАМАНИЦЬ Федір – Голова правління ВАТ «Криворізький залізорудний комбінат»

5.КУЦИН Володимир – Голова правління ПАТ «Нікопольський завод феросплавів»

6.МІРОШНИК Ірина – Голова правління ВАТ «Укрпластик»

7.МЯЛИЦЯ Анатолій – Генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства

8.ОЛЕШНЕВИЧ Олексій – Голова правління ВАТ «Полтавський турбомеханічний завод»

9.ПОЛІЩУК Андрій – Генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго»

10.СИРОТА Ігор – Генеральний директор ПАТ «Укргідроенерго»

11.ТЕВІКОВ Дмитро – Генеральний директор СП «Полтавська газонафтова компанія»

12. УЧИТЕЛЬ Ігор – Голова правління ПАТ «Одесагаз»

13. ФЕДІН Костянтин – Голова правління ВАТ «Південний ГЗК»

14. ШУРМА Ростислав  – Генеральний директор ВАТ «Запоріжсталь»

15. ЯМБУРЕНКО Володимир – Голова правління ВАТ «Сумський завод «Насосенергомаш»

«Менеджер року»   

1. ВРОБЛЕВСЬКІ Томаш  – Генеральний директор «Watsons» в Україні

2. ГАРЦИЛОВ Денис  – Головний виконавчий директор Корпорації «Артеріум»

3. КЛИМОВ В’ячеслав  – Генеральний директор компанії «Нова Пошта»

4. КОВАЛЬЧУК Сергій  – Директор компанії «ТЕРРА ФУД»

5.ЛОГВІНОВ Олександр  – Директор ТОВ «Катеринославські меблеві  майстерні»

6.ЛОГІНОВА Людмила  – Директор компанії «JNL»

7.ЛИСАЧЕНКО Віктор  – Генеральний директор ЗАТ «Гадячсир»

8.МУЗАЛЬОВ Борис  – Співвласник компанії «Таврія В»

9.НАУМОВ Андрій – Генеральний директор компанії «Вімм-Білль-Данн Україна»

10.ПОЛЯНСЬКИЙ Володимир  – Генеральний директор НВО «Імперія металів»

11.РУДЬ Петро  – Співвласник ПАТ «Житомирський маслозавод»

12.ЧИЧЕРІН Віктор – Генеральний директор ТОВ «БаДМ»

13.ШАПОВАЛОВ Володимир – Співвласник компанії «Аснова холдинг»

«Фінансист року»                                                                        

1. АДАРИЧ Олександр – Голова правління «Fidobank»

2. БАЙРАКА Владислав  – Голова правління «Банк Інвестицій та заощаджень» 

3. ГРАМАТИК Юрій  – Голова правління «Імексбанк»  

4. ГРЕБІНСЬКИЙ Леонід – Голова правління «Індустріалбанк»

5. ДОРОШЕНКО Ігор  – Голова правління Банку «Михайлівський»   

6. МАЛИНСЬКАЯ Олена  – Голова правління «Банк «Кредит Дніпро»

7. ОГОРОДНИК Наталія  – Президент Банку «Національні інвестиції»

8. ПОНОМАРЕНКО Віктор  – Голова правління «Pro Credit Bank» 

9. ПОПОВА Олена – Голова Ради директорів «Дельта банк»

10.ХАК-КОВАЧ Тамаш – Голова правління «OTP bank»

11.ХОДАЧУК Олег – Голова правління «ДіамантБанк»

12.ХУДІЯШ Людмила  – Голова правління Банку «Південний»

«Лідер страхового ринку року»

1. АРБУЗІНА Вікторія – Голова правління СК «Брокбізнес»

2. БАЗИЛЕВСЬКА Наталія – Голова правління СК «ГРАВЕ Україна»

3. ВАСЮТІН Руслан – Голова правління «СК «Юпітер Вієна Іншуранс Груп»

4. ВЛАСЕНКО Андрій – Голова правління СК «ТАС»

5. ВОЛОШИНА Вікторія – Голова правління СК «Нова»

6. ЄФІМОВ Юрій  – Голова правління СК «УНІКА»

7. МЕЙЗНЕР Яцек – Голова правління СК «Альфа страхування»

8. МЕЛЬНИК Дмитро – Голова правління СК «Провідна»

9. НЕЛЬГА Павло  – Голова правління СК «Українська Страхова Група»

10.ОСАДЧИЙ Олександр  – Голова правління СК «Інгосстрах»

11.ПЕРЕТЯЖКО Андрій  – Президент «Української федерації убезпечення»

12.СЕЛИВОНЧИК Віталій – Голова правління СК «Еталон-Поліс»

13.СОНІНА Тетяна – Генеральний директор СК «Альфа-Гарант»

14.ЯРОШЕВИЧ Святослав  – Генеральний директор СК «QBE Україна»

«Телевізійний журналіст року»

1. АБАЗА Олена («5 канал»)

2. БАРЧУК Мирослава («ТВі»)

3.ГАЙДУКЕВИЧ Віталій («5 канал»)

4.ГРИЦИК Ольга  («Україна»)

5.ГУБІНА Лариса («5 канал»)

6. ЛІТВІНЕНКО Юлія («ТВі»)

7. ЛІХМАН Олексій («Інтер»)

8. ОВДІЄНКО Артем («5 канал»)

9. ПАНОВА Ганна («Україна»)

10.ПАНЮТА Олег («Україна»)

11.РУДЕНКО Сергій («ТВі»)

12.ТАРАН Лідія («1+1»)

13.ТРУБАЧОВ Веніамін («Інтер»)

«Інтернет медіа року»

1. 112.UA

2. BIGMIR.NET

3. CENSOR.NET.UA

4. FOR-UA.COM («Форум»)

5.GLAVCOM.UA

6. GOLOS.UA

7.LB.UA

8. PRAVDA.COM.UA («Українська правда»)

9.TSN.UA

10.TVI.UA

11.UAINFO.ORG

12.UKRINFORM.UA

«Юрист року»

1. АСТАПОВ Андрій  – Керуючий партнер Міжнародної юридичної групи «AstapovLawyers»

2. ВЛАСЕНКО Сергій  – Заслужений юрист України

3. ГРАМАЦЬКИЙ Ернест  – Президент адвокатської фірми «Грамацький і Партнери»

4. ГРИЩЕНКО Дмитро – Директор и партнер юридичної фірми «Грищенко і Партнери»

5. ДУБИНСЬКИЙ Михайло – Керуючий партнер патентно-юридичної агенції «Дубинський і Ошарова»

6. ІЛЛЯШЕВ Михайло  – Керуючий партнер юридичної фірми «Ілляшев і Партнери»

7. КАРПЕНКО Маргарита – Керуючий партнер юридичної компанії «DLA Piper Ukraine»

8. КІФАК Олександр – Керуючий партнер юридичної фірми «АНК»

9. ЛАВРИНОВИЧ Максим  – Керуючий партнер юридичної фірми «Лавринович і Партнери»

10.ОГРЕНЧУК Ганна – Керуючий партнер юридичної групи «LCF group»

11.САЄНКО Володимир  – Партнер юридичної фірми «Саєнко-Харенко»

«Митець року»

1. БІЛОУС Андрій – театральний режисер

2.БОГОМАЗОВ Дмитро  – театральний режисер

3.БОКЛАН Станіслав – актор театру і кіно

  4. ДЖАМАЛА – співачка

5. КИСТЕНЬ Катерина – актриса театру

6. ЛОЗНИЦЯ Сергій – кінорежисер

7. ЛОЗОВА Поліна – актриса театру

  8. МАКОВ Павло – художник-графік

9. МОЙСЕЄВ Станіслав – театральний режисер

10.ПОКЛІТАРУ Раду – хореограф              

11.САВАДОВ Арсен – художник

12.СЛАБОШПИЦЬКИЙ Мирослав  – кінорежисер

13.ТІСТОЛ Олег – художник

«Спортсмен року»

1. БОНДАРЕНКО Богдан – Чемпіон Європи з легкої атлетики (стрибки в висоту), 2014 р.

2. БОНДАР Олександр, ПРОКОПЧУК Юлія – Срібні призери Чемпіонату Європи зі стрибків у воду, 2014 р.

3. ВЕРНЯЄВ Олег  – Чемпіон Світу, Чемпіон Європи зі спортивної гімнастики (брусся), 2014 р.

4. ПЕТРІВ Олександр  – Срібний призер Чемпіонату Світу зі стрільби з пістолету, 2014 р.

5.РІЗАТДІНОВА Ганна –  4-х кратна Бронзова Призерка Чемпіонату Світу з художньої гімнастики, 2014 р.

6. САЛАДУХА Ольга – Чемпіонка Європи з легкої атлетики (потрійний стрибок), 2014 р.

7. Збірна України з академічної греблі (чоловіки, парна четвірка) – Чемпіони Світу, 2014 р.

8. Збірна України з кульової стрільби –  Чемпіони Світу, 2014 р. (стрільба з пістолету, 25 м.)

9.СВІТОЛІНА Еліна – Переможниця трьох турнірів Жіночої тенісної асоціації в одиночному розряді, 2014 р.

10.ТКАЧ Юлія – Чемпіонка Світу з вільної боротьби, 2014 р.

11.ХАРЛАН Ольга –  Чемпіонка Світу з фехтування, 2014 р.

12.ЧЕБАН Юрій – Чемпіон Світу  в гребле на каное, 2014 р.

                              

   Експертне визначення триває, інформація про претендентів буде постійно оновлюватися, остаточні підсумки експертного опитування будуть сформовані наприкінці 2014 року і оголошені на підсумковій прес-конференції генеральної дирекції програми «Людина року» в середині січня 2015 р.

   Вшанування лауреатів та переможців XIX загальнонаціональної програми «Людина року» відбудеться 21 березня 2015 року під час Урочистої церемонії вручення премії «Людина року – 2014».