Головна » Визначені володарі титулу «Людина року - 2014»

Визначені володарі титулу «Людина року – 2014»

Урочистою церемонією нагородження володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2014», а також міжнародних і спеціальних премій, що відбулася 21 березня в Національному палаці мистецтв «УКРАЇНА», завершився дев'ятнадцятий етап загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ».

Церемоніальному дійству передувала широкомасштабна доброчинна акція «ЖИТТЯ ЗАРАДИ МИРУ»,  що стало, по суті, лейтмотивом всіх подальших урочистостей. Метою доброчинної акції стала підтримка волонтерського руху в Україні і збір коштів для адресної допомоги головному військово-клінічному госпіталю для лікування і реабілітації поранених в зоні АТО військовослужбовців. Успіх акції переконливо підтверджує, що українці, незалежно від їх соціального статусу, віросповідання, світоглядних поглядів, єдині в своїх устремліннях до миру і стабільності в Україні. Благочинна акція проходила за підтримки АТ «ОЩАДБАНК».

Урочиста церемонія програми «ЛЮДИНА РОКУ-2014» проходила під девізом «МІСІЯ ЄДНАННЯ», і в цьому посиланні суспільству сконцентровані найсокровенніші сподівання українців до єдності і їх бажання стати монолітною і сильною нацією. А для самої Програми єдність, патріотизм і гуманізм були і залишаються фундаментальними принципами. І, звичайно ж, заслуговує на непідробну шану коректність і тактовність в організації церемонії, усвідомлена відмова організаторів від помпезних атрибутів світських заходів. І від цього куди значніше зазвучала основна тема програми «ЛЮДИНА РОКУ-2014» – захист вітчизни, нашої незалежності і територіальної цілісності.

Українське співтовариство дуже гідно оцінило зусилля тих, хто вносить відчутний вклад до захисту інтересів нашої країни. Володарями міжнародних і спеціальних премій стали відомий державний діяч і дипломат, визволитель і волонтер, медик і популярний актор і співак.

І, безумовно, гідні представники різних сфер життєдіяльності стали володарями титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2014» – престижного знаку національного визнання їх плідної професійної і суспільної діяльності на благо України.