Головна » «Людина року: орієнтири успіху» Визначені володарі міжнародних і спеціальних премій 21-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2016»

«Людина року: орієнтири успіху» Визначені володарі міжнародних і спеціальних премій 21-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2016»

Засновані у 2001 році міжнародні і спеціальні премії загальнонаціональної програми «Людина року» завжди носили знакову сутність. Цими престижними нагородами українці віддають данину визнання і щирої вдячності видатним політикам і суспільним діячам міжнародного масштабу, авторитетним дипломатам та меценатам, видатним представникам культури і мистецтва за їх щиру любов до України, за повагу нашої історії і наших традицій, за їх безпосередній внесок в становлення істинно незалежної української держави.   З того часу плеяда володарів цих премій поповнилась іменами лідерів європейських держав, провідних зарубіжних дипломатів, відомих меценатів, найяскравіших представників культури і мистецтва. Цей рік не стане виключенням і ми з радістю і гордістю матимемо честь вітати на сцені Національної Опери як щирих прихильників України з представників зарубіжної політичної та бізнес еліти, так і яскравих та талановитих українців, що своєю творчістю підносять імідж України на найвищий щабель у масштабах світової культури.

Називаючи імена володарів міжнародних і спеціальних премій 21-ї програми «Людина року – 2016», ми від імені мільйонів українців віддаємо їм найвищу пошану і глибоку повагу. У відповідності до рішення Вищої Академічної Ради загальнонаціональної програми «Людина року» володарями міжнародних і спеціальних премій 21-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2016» визначені:

  1. «Міжнародна премія в галузі суспільно-політичної діяльності» – Президент Словацької Республіки Андрей КІСКА

 

Президент Словаччини відстоює інтереси України на найвищому міжнародному рівні, демонструє рішучу позицію підтримки по відношенню до України. Словаччина активно підтримує євроінтеграційні стремління, суверенітет і територіальну цілісність України. Андрей Кіска є активним безпосереднім учасником всіх проектів і рішень щодо України і співпраці з нею у рамках роботи засідань країн-учасниць Вишеградської четвірки, які активно захищають і лобіюють інтереси України у ЄС. Словаччина надає фінансову підтримку реформування енергетичного сектору України та впровадження енергозберігаючих технологій. Проведена оперативна реалізація проекту «малого реверсу», який допоміг Україні диверсифікувати поставки енергоресурсів і зменшити залежність від Росії. Крім того, в рамках співпраці між Україною та Вишеградською четвіркою Словаччина взяла під свій патронат співпрацю у сфері енергоефективності. Словаччина підтримує Україну в питанні впровадження безвізового режиму.

  1. «Міжнародна премія в галузі дипломатії» – Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської республіки в Україні – Марюс ЯНУКОНІС

За останні три роки зв’язки між Литвою та Україною, підтримка українських реформ були у топ-списку пріоритетів міжнародної політики Литви. Саме Литва  виступає головним адвокатом інтересів України в Євросоюзі та підтримує Україну в євроінтеграційних починаннях і модернізації.

За безпосереднього сприяння Посла активно розвивається співпраця між Україною та Литвою в галузі  економіки, транспортних коридорів, в транспортно-транзитній морській сфері, в енергетиці, культурі, в збереженні історичної спадщини.  В Україні працює велика кількість литовських експертів в різних галузях, які допомагають українським структурам робити необхідні реформи. А об’єм литовських інвестицій в економіку України за останні два роки склав близько $340 млн.

В лютому місяці в Україні пройшов організований посольством Литви в Києві візит послів Європейського Союзу, відповідальних за здійснення політики Східного партнерства ЄС. Представники 11 країн Литви, Латвії, Данії, Швеції, Фінляндії, Великобританії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Німеччини та Нідерландів – провели цілу низку зустрічей в Києві з представниками української влади і неурядових організацій.

В 2016 році в Литві Україна визначена пріоритетним напрямком для співпраці. Крім того 2016 рік був оголошений роком литовсько-українського культурного партнерства в Києві, Львові, Одесі пройшли різноманітні литовські культурні заходи.

  1. Міжнародна премія в галузі розвитку міжнародних економічних відносин – підприємець, меценат і громадський діяч – Голова правління Корпорації «Тяньши» – Лі ЦЗІНЬЮАНЬ

Корпорація «Тяньши» багатонаціональний конгломерат, що інтегрував у собі промисловий та фінансовий  капітал, що охоплює біотехнології, управління охороною здоров’я, готельний бізнес і туризм, освіту, електронну комерцію, інвестиції та ін. Бізнес «Тяньши» охоплює понад 190 країн та має філії в 110 країнах і регіонах. Також створено стратегічні альянси з провідними підприємствами багатьох країн.  Лі Цзіньюань активно підтримує благодійні заходи. Пожертви «Тяньши» становлять понад 1,5 млрд. по всьому світу.

Корпорація «Тяньши» включена до рейтингу «ТОП-500 азійських брендів» як «Найвпливовіше підприємство» Китаю, удостоєна звання «Одного із топ-500 китайських підприємств світу» китайською Генеральною торгівельною палатою і завоювала почесне звання «Найкращого Міжнародного підприємства, що дбає про екологічну безпеку» від комісії Організації Об’єднаних Націй з екологічної безпеки та Академії наук з міжнародної екологічної безпеки.

Лі Цзіньюань є постійним членом Китайської Асоціації промислового розвитку, віце-президентом підрозділу Всесвітньої Асоціації китайського розвитку бізнесу, іноземних асоціацій з економічного співробітництва, Федерації китайських підприємств і підприємців. За видатний внесок у справу суспільства та охорони здоров’я Лі Цзіньюань був удостоєний численних звань та нагород. Він також користується спеціальною урядовою підтримкою від Державної Ради Китаю.

  1. «Міжнародна премія «За укріплення культурних контактів і духовне зближення народів» – видатний співак та композитор Фаррух ЗАКІРОВ

Фаррух Закіров – видатний співак і композитор, засновник і натхненник гурту «Ялла», Народний артист Узбекістану,  Казахстану, Киргизстану,  Таджикистану. Лауреат Державної премії Узбекистану. Народний улюбленець, його пісні і творчість добре знані в Україні і давно стали частиною і української музичної культури.

Найвідоміші його пісні «Учкудук–Три колодца», «Это любовь», «Песенка Насреддина», «Ялла», «Шахрисабз», «Чайхана», популярними також стали композиції  ансамблю «Ялла», створені  за мотивами народних узбекських пісень.

Фаррух Закіров зі своїм колективом і сьогодні продовжує концертну і гастрольну діяльність.

  1. Міжнародна премія в галузі культури та мистецтва – Заслужений артист України Васи́ль ПОПАДЮ́К

Український скрипаль, піаніст, засновник гурту PapaDuke, з яким їздить світом, граючи музику у стилях world musiclatino, gypsy, jazz. Грає на 15 музичних інструментах. Має композиторський талант. Більше 200 концертів на рік. Василя знають в Європі, Африці й на Американському континенті. Часто виступає в Україні. Заслужений артист України.

З 1997 року живе і працює у Канаді. Виступав із безліччю відомих виконавців: Хуліо Іглесіасом, Яном Гілланом, сліпим музикантом-гітаристом Джефом Хілі, Ніа Вардалосом, групою «Yes» та багато ін.

В Іспанії його називають «Живим нервом», «Маестро скрипка», в Америці – «Золотою скрипкою», в Канаді «Сучасним Паганіні». Його сьогоднішній репертуар і стиль виконання називають World Musiс. Він створив свій власний жанр, звівши докупи класичну слов’янську, фольклорну, циганську, популярну музику і джаз. Його композиції неповторні. Він справжній амбасадор України в кожній відвіданій ним країні через мистецтво. Він творить її імідж.

  1. Міжнародна премія в галузі культури та мистецтва – відома оперна співачка, солістка Віденської опери Зоряна КУШПЛЕР

Українська оперна співачка Зоряна Кушплер – лауреат міжнародних конкурсів, виступає на кращих оперних сценах світу. Зоряна — володарка прекрасного мецо-сопрано, солістка Віденської опери, на сцені якої працює вже десять років. Її репертуар нараховує більше 50 оперних партій.

У вересні 2012 року Зоряна Кушплер дебютувала в США,  в 2014 року – в знаменитому Нью-Йоркському «Карнегі-Холл», а також в Королівському Альберт-Холі (Лондон). Виступала на сценах Праги, Мадриду, Кельну, Парижу, Берну, Шанхаю, Сеулу, Сінгапуру, Токіо. В Україні за запрошенням Національної опери співала Кармен. Її партнери на сцені — такі видатні співаки, як Ролландо Вілласон, Агнес Бальца, Томас Хемпсон, Анна Нетребко, Рамон Варгас, Роберто Аланія, Хосе Кура, Пласідо Домінго та інші.

 

  1. Спеціальна премія ім.Михайла Вороніна «За високий стиль життя» – Народний артист України Ігор ПОКЛАД

Видатний український композитор та опермейстер, заслужений діяч мистецтв УРСР, Народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Написав більше 150 пісень, без яких неможливо тепер уявити сучасну українську естраду. Створені ним твори відразу ж стають надбанням мільйонів шанувальників. Його пісні звучали і звучать у виконанні легендарних естрадних співаків Тамари Міансарової, Юрія Гуляєва, Мусліма Магомаєва, Євгенії Мірошниченко, Назарія Яремчука, Василя Зінкевича, Софії Ротару, Ніни Матвієнко, Тамари Гвердцителі та багатьох інших.

Створив десятки музичних образів і тем до численних кінофільмів, мюзиклів та мультфільмів. Загалом композитор працював у більш ніж сорока художніх фільмах.

  1. Спеціальна премія «Енергоефективна Україна» – ЖК «Нова Англія» – забудовник – компанія Royal House

«Нова Англія» – це житловий комплекс закритого типу із власною повноцінною інфраструктурою, який розташувався у Голосіївському районі Києва.
Будинки у «Новій Англії» досить теплі, що дозволить економити на опаленні помешкань до 55%. Адже при будівництві використовується сучасна запатентована технологія виробництва стінових модулів яка має енергоефективну систему утеплення і перевищує українські норми енергозбереження і повністю відповідає європейським вимогам. У виробництві стінових модулів використовуються якісні та екологічно чисті матеріали европейського виробництва. Усі стінові модулі доставляються на будівельний майданчик з повним зовнішнім оздобленням та зі встановленими енергозберігаючими вікнами Rehau. «Нова Англія» є одним із небагатьох житлових комплексів, який може підтвердити свою енергоефективність незалежними дослідами Київського національного університету будівництва і архітектури.
У Лондоні «Нова Англія» отримала найвищу оцінку в категорії Best Residential Development Ukraine міжнародного конкурсу EUROPEAN PROPERTY AWARDS.
Міжнародні і спеціальні премії за 2016 рік будуть вручені їх володарям під час проведення 21-ї церемонії вручення премії «Людина року – 2016», яка відбудеться 25 березня 2017 року в Національній опері України.

Генеральна дирекція Загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» Контактні телефони:       (044) 254-47-86

                          т/ф.(044) 254-47-85

    www.ludinaroku.com.ua     info@ludinaroku.com.ua