Головна » Благочинна акція «ЖИТТЯ ЗАРАДИ МИРУ»

Благочинна акція «ЖИТТЯ ЗАРАДИ МИРУ»

 

Під час церемонії вручення премій  

«ЛЮДИНА РОКУ-2014» буде проведена

широкомасштабна благочинна акція «ЖИТТЯ ЗАРАДИ МИРУ»

 

Цією доброчинною акцією загальнонаціональна програма «ЛЮДИНА РОКУ», фундаментальними засадами якої завжди були і залишаються гуманізм і патріотизм, приєднується до справді всенародного волонтерського руху. Руху, який об’єднує наші серця і щирі привітання, зміцнює громадянську свідомість і надихає на добрі справи.

Конкретна мета благочинної акції «Життя заради миру» – збір коштів для адресної допомоги Головному військово-медичному клінічному госпіталю для лікування і реабілітації поранених в зоні АТО.

Та її суспільне значення значно вагоміше. Як і мільйони наших співвітчизників, ми прагнемо своєю підтримкою захисників України – матеріальною і моральною, наблизити настання миру і стабільності у нашій країні.

Це прагнення, це очікування об’єднує суспільство, надихає громадян на благородні вчинки і добрі діла.

Слід відзначити, що збір коштів проводитиме громадська організація «Госпітальний центр координації та допомоги пораненим в ході АТО».

А чи не вперше найбільш розгорнуто і професійно багатогранна діяльність волонтерів буде представлена у ексклюзивних роботах кращих українських і зарубіжних репортерів на фотовиставці «ВОЛОНТЕРСЬКЕ ПОКЛИКАННЯ».

Благочинна акція організовується за підтримки Акціонерного товариства «Ощадбанк».