Головна » 2016 » Міжнародні премії 2016 » ЖК «Нова Англія»

ЖК «Нова Англія»

«Нова Англія» – це житловий комплекс закритого типу із власною повноцінною інфраструктурою, який розташувався у Голосіївському районі Києва.
Будинки у «Новій Англії» досить теплі, що дозволить економити на опаленні помешкань до 55%. Адже при будівництві використовується сучасна запатентована технологія виробництва стінових модулів яка має енергоефективну систему утеплення і перевищує українські норми енергозбереження і повністю відповідає європейським вимогам. У виробництві стінових модулів використовуються якісні та екологічно чисті матеріали европейського виробництва. Усі стінові модулі доставляються на будівельний майданчик з повним зовнішнім оздобленням та зі встановленими енергозберігаючими вікнами Rehau. «Нова Англія» є одним із небагатьох житлових комплексів, який може підтвердити свою енергоефективність незалежними дослідами Київського національного університету будівництва і архітектури.
У Лондоні «Нова Англія» отримала найвищу оцінку в категорії Best Residential Development Ukraine міжнародного конкурсу EUROPEAN PROPERTY AWARDS.