ВАРУМ Анжеліка

Народилася у Львові. Батько Юрій Варум — композитор, аранжувальник, продюсер; мати — Галина Шаповалова, театральний режисер. Отримала домашню музичну освіту (фортепіано, гітара). Після закінчення школи в 1987 році переїхала до Москви, де її батько працював музичним керівником у групі естрадного виконавця Валерія Леонтьєва.

У 1990 році Анжеліка на прохання батька записала пісню “Опівнічний ковбой”, яка в короткий термін потрапила в багато збірок популярної музики і стала справжнім хітом на дискотеках. З цієї ж піснею відбувся дебют співачки в програмі «Ранкова пошта» і на сцені “Олімпійського”.

В кінці 1991 року вийшла перша платівка “Good Bye, мій хлопчик”, тираж якої розійшовся за лічені дні. Пісні «Сусідський хлопчина» і «Good Bye, мій хлопчик» стали шлягерами, а кліп на пісню «Людина-свисток» запам’ятався своїм яскравим відеорядом і крилатою фразою «Так сумно, що хочеться курити».

Через два роки Анжеліка записала альбом, який миттєво став популярним “Ля-ля-фа”, що складається з одинадцяти пісень.

1995 рік став для Анжеліки роком підкорення нових вершин. На початку року вийшов диск “Вибране”, який став підбиттям підсумків п’яти років на сцені. Трохи пізніше в цьому ж році був випущений альбом “Осінній джаз”. Розійшовся величезним тиражем диск згодом був нагороджений національною премією “Овація”, як кращий альбом 1995 року, однойменний кліп став найкращим кліпом року, а Анжеліка Варум була визнана кращою співачкою року.

1997 рік став для Анжеліки ще й роком початку творчої співпраці з Леонідом Агутіним.

У 1999 році вийшли сьомий сольний альбом “Тільки вона” і альбом “The Best” – підсумок 10-річної концертної діяльності Анжеліки. В цей же час відбувся дебют Анжеліки в кіно – вона знялася в одній з головних ролей у фільмі Василя Пічула “Небо в алмазах”.

Весна 2001 року було відзначено яскравим шоу – спільними концертами Анжеліки Варум, Леоніда Агутіна та зірки світової музики Ала Ді Меола. У 2007 році Анжеліка записала новий дует з Леонідом – “Дві дороги, два шляхи”. У 2009 році Анжеліка записала альбомом «Якщо він піде».