МАЛІНІН Олександр

Малінін Олександр Миколайович народився 16 листопада 1958 року в м.Свердловську. Закінчив Свердловську студію «Творча майстерня естрадного мистецтва», здобув вищу музичну освіту в Державному музично-педагогічному інституті ім. М.М. Іпполітова-Іванова в м. Москві.

З 1979 постійно проживає в м. Москві, працюючи в Московській обласній філармонії в якості вокаліста з 1979 по 1987 рік.

У 1988 році переміг на конкурсі молодих виконавців радянської пісні «Юрмала – 88» – ГРАН-ПРІ.

З тих пір виступає з сольними концертами, як по Росії, так і за кордоном.

Олександр Малінін записав понад 20 дисків, які вийшли величезними тиражами «Бал», «Поручик Галицин», «Кращі пісні», «Місячна соната», «Вінчання» та інші. Саме за ці заслуги в 1994 р. А. Малінін був нагороджений міжнародним призом в Графстві Монако в м. Монте-Карло «The world music awards» як російський виконавець, який має найбільші продажі альбомів в своїй країні.

Своєю творчістю Олександр Малінін сприяє зміцненню дружніх зв’язків між країнами СНД. Був нагороджений дипломом Конкурсу «Колесо фортуни» в номінації «Зірка слов’янської естради», а також був удостоєний Всеукраїнським Вищим Академічним Радою загальнонаціональної програми «Людина року» спеціальної міжнародної премії «Людина року» в галузі культури за 2002 рік. Олександр Малінін записав два диски українських народних пісень і в 2004 р. указом Президента України йому було присвоєно звання Народний артист України.