Лі ЦЗІНЬЮАНЬ

Відомий підприємець, педагог, меценат і громадський діяч,  Голова правління корпорації Tiens, Тяньцзіньського коледжу Тяньши і науково-дослідного технологічного інституту з науки про життя, а також президентом Міжнародного Благодійного фонду «Тяньши» – «Мейцзін».

Корпорацію «Тяньши» було засновано у 1995 році, а вже у 1997 році підприємство вийшло на міжнародний ринок. Сьогодні «Тяньши» – багатонаціональний конгломерат, що інтегрував у собі промисловий та фінансовий  капітал, що охоплює біотехнології, управління охороною здоров’я, готельний бізнес і туризм, освіту, електронну комерцію, інвестиції та ін. Бізнес «Тяньши» охоплює понад 190 країн та має філії в 110 країнах і регіонах. Також створено стратегічні альянси з провідними підприємствами багатьох країн.

«Тяньши» інтегрувала унікальну ідею «очищення, регуляції, зміцнення, профілактики» і сучасні провідні технології із спадщиною 5000-річної китайської традиційної медицини. Продукція «Тяньши» – це дієтичні добавки, апарати для здоров’я, продукція по догляду за шкірою і побутова серія DICHO та ін.

Для подальшого просування ідеї міцного здоров’я Лі Цзіньюань інвестував понад 7 млрд. юанів  в проект Міжнародного індустріального парку управління здоров’ям, завдяки якому створено основу для диверсифікованого розвитку великого сектору здоров’я корпорації «Тяньши».

Лі Цзіньюань активно підтримує благодійні заходи. Пожертви «Тяньши» становлять понад 1,5 млрд. по всьому світу. Корпорація Tiens планує збільшити свої інвестиції, щоб побудувати університет «Тяньши» площею 3,2 км2, прагнучи отримати визнання всього суспільства.

Корпорація «Тяньши» включена до рейтингу «ТОП-500 азійських брендів» як «Найвпливовіше підприємство» Китаю, удостоєна звання «Одного із топ-500 китайських підприємств світу» китайською Генеральною торгівельною палатою і завоювала почесне звання «Найкращого Міжнародного підприємства, що дбає про екологічну безпеку» від комісії Організації Об’єднаних Націй з екологічної безпеки та Академії наук з міжнародної екологічної безпеки. До нагород, отриманих «Тяньши», також входять і звання «Видатного підприємства з Управління людськими ресурсами в Китаї», «Найкраще підприємство-роботодавець Китаю». Пан Лі Цзіньюань є постійним членом Китайської Асоціації промислового розвитку, віце-президентом підрозділу Всесвітньої Асоціації китайської розвитку бізнесу, іноземних асоціацій з економічного співробітництва, Федерації китайських підприємств і підприємців.

За видатний внесок у справу суспільства та охорони здоров’я Лі Цзіньюань був удостоєний численних звань та нагород. Він також користується спеціальною урядовою підтримкою від Державної Ради Китаю.

Лі Цзіньюань є головою комітету WFDSA, віце-президентом Асоціації світового китайського ділового розвитку, віце-президентом Світової асоціації китайських бізнесменів, віце-президент Асоціації CICPMC, віце-президентом китайської Асоціації сприяння промисловому розвитку, віце-президентом Федерації китайських підприємств, віце-президентом Асоціації китайських підприємців, заступником директора Асоціації великої індустрії здоров’я Китаю, заступником директора Китайської асоціації охорони здоров’я, віце-президентом CRACM, директором CFJC, директором Дев’ятого засідання ради товариства Червоного Хреста Китаю.