Головна » Присуджена Міжнародна премія в галузі розвитку міжнародних економічних відносин

Присуджена Міжнародна премія в галузі розвитку міжнародних економічних відносин

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» повідомляє про прийняття Вищою Академічною  Радою   програми  рішення  про присудження щорічної Міжнародної премії в галузі розвитку міжнародних економічних відносин за 2016 рік Голові правління корпорації Tiens, підприємцю, меценату і громадському діячу –  Лі ЦЗІНЬЮАНЮ. Премію буде вручено під час проведення 21-ї Урочистої церемонії вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ – 2016», яка відбудеться 25 березня 2017 року.

Лі ЦЗІНЬЮАНЬ – відомий китайський підприємець, педагог, меценат і громадський діяч –  Голова правління корпорації Tiens, Тяньцзіньського коледжу Тяньши і науково-дослідного технологічного інституту з науки про життя, а також президентом Міжнародного Благодійного фонду «Тяньши» – «Мейцзін».

Корпорацію «Тяньши» було засновано у 1995 році, а вже у 1997 році підприємство вийшло на міжнародний ринок. Сьогодні «Тяньши» – багатонаціональний конгломерат, що інтегрував у собі промисловий та фінансовий  капітал, що охоплює біотехнології, управління охороною здоров’я, готельний бізнес і туризм, освіту, електронну комерцію, інвестиції та ін. Бізнес «Тяньши» охоплює понад 190 країн та має філії в 110 країнах і регіонах. Також створено стратегічні альянси з провідними підприємствами багатьох країн.

«Тяньши» інтегрувала унікальну ідею «очищення, регуляції, зміцнення, профілактики» і сучасні провідні технології із спадщиною 5000-річної китайської традиційної медицини. Продукція «Тяньши» – це дієтичні добавки, апарати для здоров’я, продукція по догляду за шкірою і побутова серія DICHO та ін.

Для подальшого просування ідеї міцного здоров’я Лі Цзіньюань інвестував понад 7 млрд. юанів  в проект Міжнародного індустріального парку управління здоров’ям, завдяки якому створено основу для диверсифікованого розвитку великого сектору здоров’я корпорації «Тяньши».

Лі Цзіньюань активно підтримує благодійні заходи. Пожертви «Тяньши» становлять понад 1,5 млрд. по всьому світу. Корпорація Tiens планує збільшити свої інвестиції, щоб побудувати університет «Тяньши» площею 3,2 км2, прагнучи отримати визнання всього суспільства.

Корпорація «Тяньши» включена до рейтингу «ТОП-500 азійських брендів» як «Найвпливовіше підприємство» Китаю, удостоєна звання «Одного із топ-500 китайських підприємств світу» китайською Генеральною торгівельною палатою і завоювала почесне звання «Найкращого Міжнародного підприємства, що дбає про екологічну безпеку» від комісії Організації Об’єднаних Націй з екологічної безпеки та Академії наук з міжнародної екологічної безпеки.

Пан Лі Цзіньюань є постійним членом Китайської Асоціації промислового розвитку, віце-президентом підрозділу Всесвітньої Асоціації китайської розвитку бізнесу, іноземних асоціацій з економічного співробітництва, Федерації китайських підприємств і підприємців.

За видатний внесок у справу суспільства та охорони здоров’я Лі Цзіньюань був удостоєний численних звань та нагород. Він також користується спеціальною урядовою підтримкою від Державної Ради Китаю.1413439973_tzinyuan_sm