Головна » ПАТ «Київський ювелірний завод» – Ювелірний Спонсор Програми «Людина року-2011»

ПАТ «Київський ювелірний завод» – Ювелірний Спонсор Програми «Людина року-2011»

Найбільший виробник ювелірних виробів в Україні – Київський ювелірний завод (КЮЗ) підписав угоду про Партнерство із Генеральною дирекцією Програми «Людина року». Згідно домовленості КЮЗ виступить Ювелірним Спонсором шістнадцятої Загальнонаціональної Програми «Людина року-2011».

Нагадаємо, що Київський ювелірний завод в 2011 році святкує свій 75-річний ювілей.

ПАТ «Київський ювелірний завод» свою історію розпочав 75 років тому, в 1936 році, з невеликої київської майстерні з ремонту годинників та реставрації ювелірних виробів. Пізніше на її основі була створена Київська ювелірно-годинникова фабрика, а згодом, – вже завод. Багаторічними традиціями і високою якістю – саме цим славиться вітчизняне підприємство не тільки в Україні, але й за кордоном.

Вироби підприємства отримали визнання не тільки серед вітчизняних цінителів ювелірного мистецтва. Прикраси майстрів-ювелірів демонструвалися на виставках Японії та Малайзії, Німеччини та Швейцарії, Великобританії та Італії і принесли підприємству міжнародну популярність.

Високу якість продукції відзначено великою кількістю як вітчизняних, так і світових нагород. Київський ювелірний завод – не тільки найбільший виробник ювелірних виробів для українського ринку, а й лідер у освоєнні нових технологій і матеріалів. Крім світських прикрас і масової ювелірної продукції, випускає завод і витвори ексклюзивні та унікальний асортимент виробів церковного призначення.

Підприємство реалізує свою продукцію через широку фірмову мережу магазинів у всіх регіонах України, а також постачає продукцію на ринки ближнього зарубіжжя: Казахстан, Туркменістан, Узбекистан, Молдова, країни Балтії. У 2011 році підприємство створило 10 різнопланових трендових колекцій, які одразу завоювали прихильність великої аудиторії споживачів.

Київський ювелірний завод як історичний бренд протягом багатьох років зберігає свої традиції, береже та укріплює репутацію виробника якісних і сучасних виробів, яка стала вже заслуженою.