Головна » Міхаль Баєр - володар міжнародної премії в галузі дипломатії загальнонаціональної програми «Людина року-2013»

Міхаль Баєр – володар міжнародної премії в галузі дипломатії загальнонаціональної програми «Людина року-2013»

Вища Академічна Рада Програми «Людина року – 2013» визначила Міхаля Баєра – Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні – володарем міжнародної премії в галузі дипломатії загальнонаціональної програми «Людина року – 2013».[!img_nopopup_0_r]

Міхаль Баєр – один з найвідоміших та найдосвідченіших угорських дипломатів. З часу його призначення послом у 1990-му році, він працював на посаді посла у п’яти країнах та обіймав різні керівні посади у Міністерстві закордонних справ Угорщини.

Під час років його діяльності в якості посла у Києві, угорсько-українські політичні та економічні зв’язки надзвичайно активізувалісь. Значно поширилась угорська присутність в Україні у галузі культури, розвивалась співпраця у гуманітарній сфері та у галузі освітніх зв’язків.

Успіхом угорської дипломатії в Україні у сфері культури є те, що – за особистої ініціативи посла Міхаля Баєра – вдалося створити традицію у музичному житті у сфері класичної музики: кожного року 22-го жовтня ми вшановуємо пам’ять Ференца Ліста концертом фортепіанної музики світового рівня, яка лунає з нагоди дня народження композитора. В рамках вечора пам’яті у Національній філармонії України, київська публіка може почути найвидатніших молодих піаністів-віртуозів Угорщини. Разом з іншими масштабними культурними проектами посольства, особливу роль відіграє щорічний Тиждень угорського кіно, і серія програм «Дні угорської культури», що проводитимуться навесні 2014-го року.

Протягом минулих 22-х років, Угорщина завжди простягала дружню руку підтримки Україні. Підтримувала у зміцненні її незалежності, суверенітету, і в тому, щоб вона  приєдналась до спільноти європейських країн. Посол Міхаль Баєр та його команда працює над сприянням подальшого поглиблення угорсько-української дружби та співпраці саме в цьому дусі.

Попередніми володарями міжнародних премій в галузі дипломатії загальнонаціональної програми «Людина року» були Надзвичайні та Повноважні Посли країн: Росії, Німеччини, Франції, Японії, Республіки Корея, Казахстану, Литовської Республіки, Китайської Народної Республіки, Білорусії, Ізраїлю, Греції.