Головна » Новини » Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Як всім відомо,  22 травня 2022 року в Національній опері України мала відбутися 26-та урочиста церемонія вручення премії «Людина року-2021».  Але повномасштабна війна, яку розв’язала країна-агресор росія, корінним чином змінила життя і всі плани мільйонів людей у нашій країні.

Згуртувавшись як ніколи, українці мужньо боронять свою землю, дивуючи світ своєю сміливістю та незламним духом. Всі зусилля кожного, всі думки та наміри направлені зараз на одне – наближення Перемоги над підступним та жорстоким ворогом.

Ми всі розуміємо, що воєнний стан, який введений на всій території нашої держави, унеможливлює проведення будь-яких урочистих публічних заходів, до яких належить і церемонія вручення премії «Людина року». Але, незважаючи ні на що, загальнонаціональна програма продовжує виконувати свою історичну місію – бути маяком духовності, патріотизму, моралі, єдності, демонструвати цінність Людської особистості як головної рушійної сили розвитку й прогресу. Тому що програма «Людина року» по своїй суті і духу –  про мужніх і сильних, про тих, хто не ламається від випробувань і перемагає, незважаючи ні на що.

Ми віримо, що нашими спільними зусиллями подолаємо цю віроломну війну якнайшвидше. А після нашої довгоочікуваної Перемоги, як і планували, зможемо урочисто вшанувати лауреатів та переможців премії «Людина року» на сцені Національної Опери України у присутності численних гостей та ЗМІ.

Урочиста церемонія вручення премії «Людина року-2021» буде безумовно проведена, як тільки це стане можливим та за умови настання миру в нашій країні. Вона стане церемонією Перемоги та тріумфу нескореного волелюбного українського народу.

Остаточну затверджену дату церемонії вручення премії «Людина року – 2021» ми повідомимо Вам додатково та заздалегідь.

В нас немає жодного сумніву, що як би важко не було, які б випробування не випали на долю нашого народу, плани окупантів ніколи не здійсняться. Україна вистоїть і її гордий прапор, що замайорить над кожним українським містечком, доведе перемогу світла і загальнолюдських цінностей над мороком і злом.

Віримо в нашу Перемогу!

Пишаємось героїчними Збройними Силами України!

Все буде Україна!