Головна » 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування!

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування!

Шановні міські голови, працівники органів місцевого самоврядування, депутати, мешканці територіальних громад, прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди  свята. На  органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність  за соціально-економічний стан територіальних громад,  за добробут, комфортні умови  проживання мешканців міст, сіл, селищ.

Саме від Вас значною  мірою залежить добробут місцевого люду  міста, району, області.

Сьогодні місцеве самоврядування стало основою народовладдя, одним із головних чинників розвитку громадянського суспільства, дійовим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!

З нагоди свята бажаємо вcім міцного здоров’я, миру, злагоди, наснаги, витримки та оптимізму, щоб плоди роботи на благо міста, краю і держави були рясними, а результати – очевидними! Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розквіту України, невпинному її руху до щасливого майбуття!

Бажаємо сил і наснаги на нові звершення  задля розвитку кожної громади і добробуту всього Українського народу.