Головна » ТМ «Французький бульвар» - спеціальний спонсор програми «Людина року-2011»

ТМ «Французький бульвар» — спеціальний спонсор програми «Людина року-2011»

Торговельна марка «Французький бульвар» належить найстаршому в Україні виноробному підприємству, що було засновано в 1857 році. Компанія володіє винятковим для України агротехнічним, технологічним і інтелектуальним ресурсом, що властивий підприємствам повного циклу виноробного виробництва.Весь технологічний процес від вирощування винограду до розливу готового вина здійснюється згідно з єдиною системою керування.

У структуру входять більше 2530 га виноградників, розташованих у чотирьох кліматичних мікрозонах Овідіопольського й Саратського районів Одеської області, два заводи первинного виноробства, три цехи виробництва гристих і шампанських вин, технологічна база для вторинного виноробства потужністю до 2 млн. дал. на рік, що складається з резервуарного парку, двох цехів витримки в дубовій тарі та шести ліній розливу.

Під торговельною маркою «Французький бульвар» випускається близько 100 найменувань тихих, гристих, шампанських вин і коньяків.

Вина компанії відзначені 187 медалями й 8 гран-прі на міжнародних дегустаційних конкурсах і виставках. Підприємство є кількаразовим призером Українських галузевих рейтингів різних номінацій і входить в еліту національного виноробства.