Головна » Новини » Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Извините, этот техт доступен только в “украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Як всім відомо,  22 травня 2022 року в Національній опері України мала відбутися 26-та урочиста церемонія вручення премії «Людина року-2021».  Але повномасштабна війна, яку розв’язала країна-агресор росія, корінним чином змінила життя і всі плани мільйонів людей у нашій країні.

Згуртувавшись як ніколи, українці мужньо боронять свою землю, дивуючи світ своєю сміливістю та незламним духом. Всі зусилля кожного, всі думки та наміри направлені зараз на одне – наближення Перемоги над підступним та жорстоким ворогом.

Ми всі розуміємо, що воєнний стан, який введений на всій території нашої держави, унеможливлює проведення будь-яких урочистих публічних заходів, до яких належить і церемонія вручення премії «Людина року». Але, незважаючи ні на що, загальнонаціональна програма продовжує виконувати свою історичну місію – бути маяком духовності, патріотизму, моралі, єдності, демонструвати цінність Людської особистості як головної рушійної сили розвитку й прогресу. Тому що програма «Людина року» по своїй суті і духу –  про мужніх і сильних, про тих, хто не ламається від випробувань і перемагає, незважаючи ні на що.

Ми віримо, що нашими спільними зусиллями подолаємо цю віроломну війну якнайшвидше. А після нашої довгоочікуваної Перемоги, як і планували, зможемо урочисто вшанувати лауреатів та переможців премії «Людина року» на сцені Національної Опери України у присутності численних гостей та ЗМІ.

Урочиста церемонія вручення премії «Людина року-2021» буде безумовно проведена, як тільки це стане можливим та за умови настання миру в нашій країні. Вона стане церемонією Перемоги та тріумфу нескореного волелюбного українського народу.

Остаточну затверджену дату церемонії вручення премії «Людина року — 2021» ми повідомимо Вам додатково та заздалегідь.

В нас немає жодного сумніву, що як би важко не було, які б випробування не випали на долю нашого народу, плани окупантів ніколи не здійсняться. Україна вистоїть і її гордий прапор, що замайорить над кожним українським містечком, доведе перемогу світла і загальнолюдських цінностей над мороком і злом.

Віримо в нашу Перемогу!

Пишаємось героїчними Збройними Силами України!

Все буде Україна!