Головна » Заснування спеціальної міжнародної премії ім. Михайла Вороніна

Заснування спеціальної міжнародної премії ім. Михайла Вороніна

[!img_nopopup_1_l]Михайло Воронін – відомий дизайнер та модельєр, основоположник високої чоловічої моди в Україні, засновник популярної торгової марки «Михаїл Воронін» та концерну «Михаїл Воронін. Відень-Париж», провідний український бізнесмен. Його талант визнано не тільки в Україні, але й в усьому світі. Володар багатьох українських та зарубіжних нагород, своєю працею він довів, що українська мода може стояти на одному рівні з Францією, Італією та іншими лідерами цієї галузі.

14 квітня 2012 року ця надзвичайна людина пішла з життя. Вже не зігріє душу його дивовижна, трішечки іронічна посмішка. Не буде задушевних, відвертих бесід і ділових зустрічей. І вже ніколи не буде поруч Людини, яка завжди могла розрадити смуток, підтримати у важку хвилину і допомогти – без зайвих слів.

Протягом багатьох років Михайло Воронін був найнадійнішим другом, [!img_0_r]натхненником і мудрим порадником творців загальнонаціональної програми «Людина року», входив до складу Вищої Академічної Ради Програми з 1998 по 2012 рр. У 1998 році очолюваний ним концерн став почесним володарем титулу «Національна торговельна марка року».

Поважаючи його величезний внесок в розвиток та еволюцію програми «Людина Року», 25 жовтня 2012 року під час загальних зборів Вищої Академічної Ради  програми було прийнято важливе рішення – заснувати  щорічну спеціальну міжнародну премію ім. Михайла Вороніна «За високий стиль життя».

У якості претендентів на цю премію будуть розглядатися знані світовою спільнотою особистості, істинні сподвижники загальнолюдських цінностей, які зі шляхетним благородством і відданістю слугують своїй справі, людям, суспільству.

Вручення міжнародної премії ім. Михайла Вороніна буде проводитись під час кожної церемонії нагородження преміями «Людина Року».