Головна » Пам'яті Володимира Балкашинова

Пам’яті Володимира Балкашинова

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» з сумом і скорботою сповіщає, що 15 листопада 2020 року у розквіті сил та творчої енергії пішов з життя заслужений діяч мистецтв України, відомий та популярний кіно- та театральний режисер Володимир Балкашинов.

Володимир Балкашинов вніс видатний вклад у становлення та розвиток загальнонаціональної програми «Людина року».

Протягом 1996-2006 років він був головним режисером-постановником масштабних урочистих церемоній вручення премії «Людина року». За його безпосередньою участю та під його керівництвом в середині 1990-х років був вперше розроблений і блискуче втілений в режисерсько-постановчу практику формат нового театралізованого дійства, пов’язаного з публічним вшануванням непересічних особистостей України та багатьох країн світу. Завдяки таланту та сміливим новаторським рішенням професіонала найвищого гатунку, церемонія стала унікальним явищем у суспільному та творчому житті України зі своєю неординарною драматургією, яскравою сценографією, завжди супроводжувалась високотехнологічними постановчими світловими і аудіовізуальними ефектами.

Володимиром Балкашиновим були створені десятки популярних художніх кінофільмів та телевізійних серіалів. Під його талановитим режисерським керівництвом здійснювалися постановки численних популярних фестивалів і конкурсів. Його кінематографічні та телевізійні проекти отримували численні призи та нагороди на престижних кінематографічних та телевізійних фестивалях та конкурсах.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким Володимира Балкашинова, а також багатьом його колегам та шанувальникам його неординарного таланту.

Світла пам’ять про Володимира Балкашинова назавжди залишиться в наших серцях.

DSC_42381  DSC_40331