Головна » 2011 » Міжнародні премії 2011 » Медичний центр «Кібер Клініка Спіженка»

Медичний центр «Кібер Клініка Спіженка»

Керівник Центру онкології і радіохірургії «Кібер Клініка Спіженка» кандидат медичних наук Наталія Спіженко, успадкувавши справу життя свого батька, академіка, онколога і справжнього патріота України Юрія Спіженко, продовжує впроваджувати в країні унікальні технології, які допомагають людям перемогти рак.

У 2009 році в Київської області відкрився Центр онкології і радіохірургії «Кібер Клініка Спіженка». Він став першою в Східній Європі клінікою, яка має в своєму розпорядженні повний комплекс ультрасучасних технологій для боротьби з онкологічними захворюваннями, а в Україні залишається таким і до сьогоднішнього дня. Засновник Кібер Клініки академік Юрій Прокопович  Спіженко подарував українцям безцінну можливість зцілитися від смертельної недуги. Він став основоположником ери вітчизняної радіохірургії.

Новітня роботизована система КіберНіж – остання розробка у сфері медичних технологій Hi-tech у поєднанні з інноваційним комплексом лінійного прискорювача ЕлектаСинержи Платформ, ставить Кібер Клініку Спіженка на один рівень з провідними медичними установами Стенфорда, Майамі і Парижу.

Кібер Клініка – єдиний серед онкологічних центрів  Східної Європи акредитований представник  у Всесвітній Асоціації CyberknifeSosiety. Завдяки цьому лікарі Клініки протягом 24 годин можуть зв’язатися з американськими колегами і отримати on-line консультацію з 26 клінік США.

Минулого року лікарі Кібер Клініки Спіженка взяли участь в тридцять одній міжнародній науковій конференції.

У грудні був підписаний Договір про дружбу і співпрацю з Європейським інститутом раку. Директор інституту – людина-легенда, один з найвідоміших медиків-онкологів Європи, який впродовж декількох термінів очолював Міністерство охорони здоров’я Італії, УмбертоВеронезі. Для обох сторін таке партнерство – хороша можливість обмінюватися досвідом і науковими досягненнями.

КіберКліникаСпіженка співпрацює з крупними вітчизняними і зарубіжними страховими компаніями. Серед них «Sanitas» і «Previmedical SPA (Італія), «BUPA U.K.» (Великобританія), «Allianz NEW EuropeHolding GMBH» (Австрія), «Согаз», «Югорія», «Поліс-гарант», «Сургутнафтогаз», «Військово-страхова компанія»  (Росія).

Кібер Клініці Спіженка вдалося досягти світового визнання, тому традиційний Всесвітній З’їзд КіберНожів в 2012 році відбудеться в Україні, на базі Кібер Клініки. У заході візьмуть участь представники державних і приватних онкологічних центрів, що використовують систему КіберНіж з Америки, Німеччини, Італії, Франції, Японії і інших країн.