Головна » 25-та сходинка тріумфу чекає переможців!

25-та сходинка тріумфу чекає переможців!

Вітаємо вас, наші дорогі  друзі – партнери, лауреати, поважні гості. Наші вітання також всім, хто причетний до створення програми «Людина року» – режисерсько-постановочній групі, підрядникам, виконавцям та багатьом іншим нашим помічникам. Ми дуже скучили за  живим cпілкуванням з вами, вашою творчою наснагою та енергетикою. Ми точно знаємо, що так само як і в нас, у вас болить душа, що через зрозумілі всім причини не відбулося красиве, вишукане, феєричне дійство під назвою «Церемонія вручення премії «Людина року-2019». Не відбулось те, що так чекали, так ретельно разом з вами готували, продумуючи і відпрацьовуючи кожен нюанс і кожну деталь. На жаль, суворі обмеження були введені за якихось півтора тижні до свята. І останні приготування до Церемонії зупинилися.  Як недоспівана пісня, як недосказана повість…

Дорогі наші друзі, ми дуже добре розуміємо вашу реакцію і емоції,  тому що відчували те й саме, що й ви. Розчарування, незгоду, біль, розпач… Нам було безмежно важко змиритися з обставинами, змінити ритм і залишитися вдома на карантинному режимі. Але йде час, життя продовжується, розквітає природа – і ми щиро віримо, що все нормалізується і відновиться. Ми твердо переконані, що попри все – людство вистоїть і обов’язково приборкає непрошеного короновірусного диктатора. Навіть якщо зараз він нахабно перекреслив  плани і змінив життя мільйонів людей.

ЛЮДИНА – в самому високому розумінні цього слова –  здатна побороти будь-яку біду. Ми вірили і будемо вірити в це завжди, тому що програма «Людина року» по своїй суті і духу –  про мужніх і сильних. Про тих, хто не ламається від випробувань і перемагає незважаючи ні на що.Про тих, хто йде вперед часом не завдяки, а всупереч. Хто здатен виконувати свій обов’язок, навіть якщо  існує небезпека для власного життя. Ми вклоняємося сьогодні разом з усім світом людям в білих халатах –  тим, хто сьогодні на передовій. І ми впевнені, що на нашій ювілейній 25-й церемонії вручення премії «Людина року-2020» вони будуть самими почесними і гідно вшанованими героями.

І як би складно не було сьогодні всім нам, ми кажемо вам – до зустрічі, наші дорогі друзі! Ми з вами, ми поруч, ми не злякалися труднощів, не зійшли з дистанції – і ніколи не зійдемо! Ми пристосуємося до нових реалій,будемо впевненими і позитивними, креативними і гнучкими, знайдемо нові сучасні інформаційні формати і форми взаємодії.

Але головне залишиться незмінним. І це – наша щорічна феєрична неповторна Церемонія вручення премії «Людина року»!

Ми чекаємо вас  в наступному році в Національній опері України, щоб разом  підняти наші келихи на святі величі людського духу –  на 25-й урочистій церемонії вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ»!

Наш ювілейний девіз вже відомий –

25-та сходинка тріумфу!