Головна » ЗАЯВА Вищої Академічної Ради і генеральної дирекції загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ»

ЗАЯВА Вищої Академічної Ради і генеральної дирекції загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ»

Дорогі співвітчизники!

Разом з Вами ми з тривогою і болем переживаємо непросту суспільно-політичну ситуацію, що склалась в нашій країні і глибоко сумуємо за жертвами тривалого протистояння. Щиро сподіваємось, що  найближчим часом в Україні запанує спокій і взаєморозуміння.

Сьогодні суспільству, як ніколи, необхідна впевненість у завтрашньому дні, надія на краще, радість причетності до великих  звершень, якими багата і наша історія, і наша сучасність.

І саме в ці дні  загальнонаціональна  програма «ЛЮДИНА РОКУ», котра майже два десятиріччя свого існування стверджує такі цінності, як толерантність, взаємоповага, об’єктивність, зобов'язана виконати свою місію.

Разом з тим, розуміючи складність суспільно-політичної ситуації в нашій державі Вища Академічна Рада і генеральна дирекція загальнонаціональної  програми «ЛЮДИНА РОКУ» вважають несвоєчасним організацію щорічної церемонії вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ» в традиційному форматі. Заключний етап програми і процедура підведення її підсумків будуть проведені в іншій, більш стриманій формі.

Ми вдячні всім, і перш за все своїм чисельним Партнерам, за беззастережне розуміння такого рішення.

Ми глибоко переконані, що життєстверджуюча місія програми «ЛЮДИНА РОКУ» буде виконана з честю і слугуватиме однією з віх на шляху до стабільності і умиротворення.