Головна » Вітаємо Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула з Днем народження!

Вітаємо Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула з Днем народження!

Глибоко шанований Олександре Юрійовичу!

Маю щасливу нагоду від себе особисто та від імені генеральної дирекції загальнонаціональної програми «Людина року» поздоровити Вас з Днем народження! Сподіваюсь, що це привітання буде сприйнято як вислів нашої глибокої до Вас поваги, відвертого захоплення і найщиріших людських почуттів.

Ви належите до плеяди тих молодих політиків і державних діячів, яскравих особистостей, на яких незалежна Україна чекала довгі роки і з якими суспільство пов’язує свої надії і сподівання на краще майбутнє. Сповідуючи відому істину, що держава проростає своїми регіонами, Ви зробили все, щоб наше рідне Придніпров’я повернуло собі славу могутнього індустріального і аграрного регіону.

Сьогодні Ви зійшли на значно вищий рівень державницької діяльності, де масштаби і ступінь відповідальності потребують саме таких, як Ви, діячів – прагматичних, наполегливих, послідовних і водночас людяних і чуйних до потреб пересічних громадян.  А Ваш потужний професійний і духовний потенціал, без сумніву, буде ще більш затребуваний у подальшому розвитку нашої країни.

Зі щирими почуттями в серці зичимо Вам, Олександре Юрійовичу, нових звершень і досягнень, безмежного розмаїття Вашого життя і звичайного людського щастя!

З  найщирішими почуттями і побажаннями,

Генеральний директор
загальнонаціональної
програми«Людина року»                                            Аркадій Райцин