Головна » Вітаємо Олега Блохіна з ювілейним Днем народження!

Вітаємо Олега Блохіна з ювілейним Днем народження!

[!img_0_r]Дирекція програми «Людина року» щиро вітає Заслуженого майстра спорту СРСР, володаря «Золотого м'яча», головного тренера ФК «Динамо Київ», володаря спеціальної премії «За видатні заслуги перед Україною» загальнонаціональної програми «Людина року – 2005» з ювілейним Днем народження!

Шановний Олеже Володимировичу!

У потоці ювілейних привітань та поздоровлень, не сумніваємося – теплих і щирих, прийміть і наше, сповнене самих добрих почуттів, на честь Вашого 60-річного ювілею. Ще з юності ми зберігаємо захоплення Вами – істинним лицарем футболу, найглибшу повагу до Ваших спортивних досягнень, шляхетності і людської мужності.

Жоден політик чи громадський діяч, тим більше чиновник найвищого рангу, не здобули в серцях мільйонів стільки щирої поваги, радісного захоплення й любові. Бо Ви зробили для країни і її іміджу у стократ більше. І не даремно для мільйонів уболівальників – від сивих ветеранів до нинішніх хлопчаків, Ви – беззаперечний кумир, легендарний нападник і у всіх відносинах невтомний захисник вітчизняного футболу.

Від усьго серця бажаємо Вам, Олеже Володимировичу, здоров'я, добробуту, оптимізму, життєдайної сили та гарної вдачі! Нехай Ваш «Золотий м'яч» ще довго буде в грі!

Віват благородному лицареві футболу!