Головна » 25-та сходинка тріумфу чекає переможців!

25-та сходинка тріумфу чекає переможців!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Вітаємо вас, наші дорогі  друзі – партнери, лауреати, поважні гості. Наші вітання також всім, хто причетний до створення програми «Людина року» – режисерсько-постановочній групі, підрядникам, виконавцям та багатьом іншим нашим помічникам. Ми дуже скучили за  живим cпілкуванням з вами, вашою творчою наснагою та енергетикою. Ми точно знаємо, що так само як і в нас, у вас болить душа, що через зрозумілі всім причини не відбулося красиве, вишукане, феєричне дійство під назвою «Церемонія вручення премії «Людина року-2019». Не відбулось те, що так чекали, так ретельно разом з вами готували, продумуючи і відпрацьовуючи кожен нюанс і кожну деталь. На жаль, суворі обмеження були введені за якихось півтора тижні до свята. І останні приготування до Церемонії зупинилися.  Як недоспівана пісня, як недосказана повість…

Дорогі наші друзі, ми дуже добре розуміємо вашу реакцію і емоції,  тому що відчували те й саме, що й ви. Розчарування, незгоду, біль, розпач… Нам було безмежно важко змиритися з обставинами, змінити ритм і залишитися вдома на карантинному режимі. Але йде час, життя продовжується, розквітає природа – і ми щиро віримо, що все нормалізується і відновиться. Ми твердо переконані, що попри все – людство вистоїть і обов’язково приборкає непрошеного короновірусного диктатора. Навіть якщо зараз він нахабно перекреслив  плани і змінив життя мільйонів людей.

ЛЮДИНА – в самому високому розумінні цього слова –  здатна побороти будь-яку біду. Ми вірили і будемо вірити в це завжди, тому що програма «Людина року» по своїй суті і духу –  про мужніх і сильних. Про тих, хто не ламається від випробувань і перемагає незважаючи ні на що.Про тих, хто йде вперед часом не завдяки, а всупереч. Хто здатен виконувати свій обов’язок, навіть якщо  існує небезпека для власного життя. Ми вклоняємося сьогодні разом з усім світом людям в білих халатах –  тим, хто сьогодні на передовій. І ми впевнені, що на нашій ювілейній 25-й церемонії вручення премії «Людина року-2020» вони будуть самими почесними і гідно вшанованими героями.

І як би складно не було сьогодні всім нам, ми кажемо вам – до зустрічі, наші дорогі друзі! Ми з вами, ми поруч, ми не злякалися труднощів, не зійшли з дистанції – і ніколи не зійдемо! Ми пристосуємося до нових реалій,будемо впевненими і позитивними, креативними і гнучкими, знайдемо нові сучасні інформаційні формати і форми взаємодії.

Але головне залишиться незмінним. І це – наша щорічна феєрична неповторна Церемонія вручення премії «Людина року»!

Ми чекаємо вас  в наступному році в Національній опері України, щоб разом  підняти наші келихи на святі величі людського духу –  на 25-й урочистій церемонії вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ»!

Наш ювілейний девіз вже відомий –

25-та сходинка тріумфу!