Головна » Урочисті церемонії » Учасники шоу-програм урочистих церемоній

Учасники шоу-програм урочистих церемоній

Розважальна програма урочистих церемоній вручення премій «Людина року» настільки гармонійно поєднується з офіційним ритуалом нагородження переможців, що кожна з них стає по-справжньому неперевершеною, захоплюючою виставою зі своєю драматургією, яскравою сценографією і, звичайно, чудовими виконавцями.

Звеличити Людину-творця, Людину-будівничого вважають за честь дійсно уславлені виконавці, знані не лише в Україні творчі колективи.

Переможцям присвячували свої виступи відомі оперні співаки і кумири пісенного жанру, улюблені композитори і поети, зірки класичної та сучасної хореографії, популярні модельєри та майстри гумору.

А це аж ніяк не виглядає еклектикою. Навпаки. Відомість і рівень майстерності виконавців настільки високі, що кожний виступ сприймається багатотисячною аудиторією учасників урочистих церемоній, як справжній дарунок, а розважальна програма залишає по собі незабутні враження.

Більш того. Чимало відомих виконавців, здійснили прем’єрний показ своїх творчих доробків саме на урочистих церемоніях вручення премій «Людина року», а Народні артисти України поет Юрій Рибчинський та композитор Олександр Злотник спеціально створили пісню на честь «Людини року», яка стала гімном Програми.